الدکتور إحسان بیرنغ

الدكتور إحسان بیرنغ جراح اللثة ومتخصص في علاجات الزرع المتقدمة و المتطورة، الذي يؤدي جميع الخدمات بأحدث المعدات. و أيضاً لديه سنوات عديدة من الخبرة في مجال الزراعة الرقمية، رفع اللثة وتصفيحها، زراعة الفم بالکامل وجراحة اللثة.

يعتبر الدكتور بیرنغ محاضر لدورات زراعة الأسنان المتقدمة والدورات الرقمية التي يمكن لأطباء الأسنان المشاركة فيها. کما أيضاً مؤلف كتاب المبادئ العملية لزراعة الأسنان الرقمية.

 الدكتور بیرنغ هو أحد أعضاء مؤسسة النخبة و مجلس إدارة الجمعية الإيرانية لطب وجراحة اللثة و یعد من أفضل المقدمين لجميع الخدمات في مجال زراعة الأسنان بشكل و طريقة الرقمية. مع تقدم و تطوير التكنولوجيا في خدمات طب الأسنان، يوجد أحدث المعدات الجاهزة للخدمة في عيادتنا.

حضور و درخشش دکتر بیرنگ در

ادوایزر علمی، آموزشی و کلینیکال گروه بین المللی بردنت آلمان

دکتر احسان بیرنگ متخصص جراح لثه و فوق تخصص درمان های پیشرفته ایمپلنت، مشاور علمی، آموزشی و بالینی گروه بین المللی بردنت آلمان

حضور و درخشش دکتر بیرنگ در

کنگره فدراسیون جهانی لیزر در دندانپزشکی

در این کنفرانس که به صورت مجازی با میزبانی کشور ژاپن در تاریخ 61 جولای انجام پذیرفت تیم ایرانی حضوری بسیار پررنگ و چشم گیر داشت به طوریکه از بین 20 سخنران دعوتی از 61 کشور دنیا، 1 نفر از اساتید ایرانی به عنوان سخنران حضور داشتند.

حضور و درخشش دکتر بیرنگ در

کنگره پریودنتولوژی در هتل المپیک

سخنرانی جذاب دکتر احسان بیرنگ، در کنگره پریودنتولوژی در هتل المپیک تهران در خصوص جراحی ایملنت و استفاده صحیح از ابزار guided surgery راهنمای جراحی

سخنرانی دکتر احسان بیرنگ در

کنگره سالانه جامعه دندانپزشکی ایران

اکسیدا یا کنگره سالانه جامعه دندانپزشکی ایران، بزرگترین رویداد علمی در حوزه دندانپزشکی کشور است که سالانه در قالب نمایشگاه های کاربردی و کورس ها و سخنرانی های علمی و بروز در حوزه دندانپزشکی برگزار می گردد.

سخنرانی دکتر احسان بیرنگ در

سومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان

کنگره دندانپزشکی نقش جهان اصفهان ، به عنوان یکی از مهمترین گردهمایی های منطقه ای دندانپزشکان و با هدف تبادل نظر علمی و تخصصی دندانپزشکان و شرکت های فعال و معتبر در زمینه های ایمپلنت، زیبایی، اندو، پروتز و … هدف گذاری گردیده است. این کنگره با برگزاری سخنرانی های کلیدی، کارگاه ها و میز گرد آموزشی- پژوهشی و برپایی نمایشگاه تخصصی علاقه مندان را با آخرین دستاوردها در زمینه های مختلف دندانپزشکی آشنا می سازد.
در سومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان اصفهان ، دکتر احسان بیرنگ به بیان جدیدترین دستاورد هاو تکنیک ها در حوزه کاشت دندان به روش ALL ON 4 & ALL ON 6 پرداختند.

علت موفقیت از زبان پروفسور جویا:

Paulo malo پدر تکنیک All On 4 دنیا

زمانی پیشرفت کردم که خودم را به چالش کشیدم و با چرایی های ذهنم رشد کردم

در راه هر موفقیتی پستی و بلندی های بسیاری نهان است.عامل موفقیت توجه ویژه به زمین خوردن هاست و بلند شدن قوی تر . تنها فردی که دست شما را می‌گیرد خود شما هستید .از تنها فردی انتظار داشته باشید که در آیینه منتظر دیدار شماست

کتاب ایمپلنت گذاری فوری

کتاب اصول و مراحل جراحی ایمپلنت گذاری فوری

کتاب اصول و مراحل جراحی ایمپلنت گذاری فوری
نویسنده دکتر احسان بیرنگ
کتاب برای همکاران دندانپزشک برای انجام درمان‌های پیشرفته ایمپلنت فوری.

آموزش یک روزه جراحی زیبایی لثه

آموزش ایمپلنت دیجیتال توسط دکتر احسان بیرنگ

  • فلسفه و اصول جراحی افزایش طول تاج دندان
  • فلسفه عرض بیولوژیک دندان
  • چالش کشیدن یا حفظ دندان
  • اصول استئوتومی استخوانی داخل دهانی
  • تکنیک های مختلف بخیه زدن
  • تجویز و عدم تجویز افزایش طول تاج
  • مراقبت ها و کنترل بعد از جراحی
  • جراحی زنده gummy smile esthetic surgery  روی بیمار با گاید جراحی

دوره حضوری و 3 روزه کارگاه vip دیجیتال ایمپلنتولوژی

با حضور دکتر احسان بیرنگ فوق تخصص ایمپلنت

دوره حضوری و 3 روزه کارگاه vip دیجیتال ایمپلنتولوژی با حضور دکتر احسان بیرنگ فوق تخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران و همراهی با دکتر مهدی کلانتری و پروفسور دکتر امید صوابی
در این کارگاه آموزشی سعی ما در آموزش هدفمند و کاربردی کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال بر اساس تمام برند های موجود در بازار ایران و کار بر روی مدل واقعی بوده است.

کارگاه DIGITAL IMPLANT ALL ON 6

با حضور دکتر احسان بیرنگ فوق تخصص ایمپلنت

کارگاه DIGITAL IMPLANT ALL ON 6 و ارائه جدید ترین تکنیک های کاشت ایمپلنت دیجیتال با استفاده از ایمپلنت IRES در کنگره اکسیدا 2023 | تهران

مرکز دندانپزشکی دکتر بیرنگ ( مرکز فوق تخصصی ایمپلنت در تهران )

 با بهره مندی از بهترین متخصصان در حوزه درمان و اصول کیفی کار خود را آغاز نموده است. این مرکز مفتخر است که می تواند خدماتی که شایسته شما است را ارائه نماید.


مراحل درمان

پزشک و جراح متخصص از ابتدای مراحل درمان تا پایان همراه شماست.


خدمات با کیفیت
استفاده از تجهیزات به روز علم دندانپزشکی


مشاوره و معاینه
پس از مشاوره و معاینه متناسب با شرایط و مشكلات بیمار درمان آغاز می گردد