کاشت ایمپلنت آمریکایی به روش دیجیتال برای بیمار عزیز از چابهار

درمان ایمپلنت دیجیتال بیمار عزیز از چابهار

کاشت ایمپلنت دیجیتال در چابهار و مکران، شاید به دلیل دوری از مرکز کشور و عدم وجود درمان های دندانپزشکی پیشرفته، در دسترس اهالی این منطقه نباشد. ولی ما در مرکز کاشت ایمپلنت دیجیتال تهران، دکتر احسان بیرنگ با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های دیجیتال، کار کاشت ایمپلنت به همراه روکش فوری موقت را در یک جلسه برای شما مراجعین عزیز چابهار، کنارک، بندر پردیس، گوردیم و پسا بندر فراهم آورده ایم. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی و با مشاوره آنلاین با دکتر احسان بیرنگ، شرایط دندانی خود را مطرح نمایید و در صورت داشتن شرایط سیتمیک مناسب و تراکم استخوانی لازم برای کاشت ایمپلنت فوری، با مراجعه به مرکز کاشت ایمپلنت دکتر بیرنگ، کار کاشت ایمپلنت برای شما عزیزان با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب انجام خواهد شد .

 

بررسی کیس کاشت ایمپلنت دیجیتال مراجعه کننده عزیزاز چابهار

در این کیس درمانی بیمار عزیز از چابهار برای درمان کاشت ایمپلنت دیجیتال فک بالا با استفاده از ایمپلنت های با کیفیت زیمر آمریکا مراچعه کردند. قبل از مراجعه بررسی های لازم جهت آماده سازی شرایط درمانی در مطب تهران فراهم آمد و پس از مراجعه با استفاده از تکنیک All on 6 ،  عدد ایمپلنت زیمر آمریکا در فک بالایی بیمار قرارداده شد و پس از ان با استفاده از دستگاه های پیشرفته و لابراتوار اختصاصی این مرکز پروتز موقت بر روی این پایه ها قرا داده شد.

توجه داشته باشید که درمان های دیجیتال ایمپلنتولوژی، درمان های سریع هستند ولی باید برای جمع آوری اطلاعات فک شما و مدل سازی های جانمایی ایمپلنت ها و طرح لبخند و طراحی گاید جراحی حداقل در طی یک جلسه مراجعه نمایید تا موارد فوق برای شما به صورت اختصاصی طراحی شود و پس از آن در مراجعه بعدی کل کار درمان شما در یک جلسه به همراه روکش نهایی انجام خواهد شد.

تماس با ما کاشت ایمپلنت دیجیتال در چابهار

به صورت اختصار جهت انجام درمان کاشت ایمپلنت دیجیتال در مرکز کاشت ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ می توانید مراحل زیر را در نظر داشته باشید.

  1. ارتباط با مطب از طریق راههای ارتباطی ذکر شده در سایت
  2. مشاوره آنلاین با دکتر احسان بیرنگ و بررسی شرایط دندانی و نهایی سازی طرح درمان
  3. تعیین زمان مراجعه به مطب جهت اسکن دندان ها و بررسی CBCT  جهت انجام طراحی
  4. طراحی و آماده سازی محل دقیق کاشت ایمپلنت ها و طراحی و پرینت گاید جراحی جهت استفاده در روز کاشت ایمپلنت
  5. مراجعه به مطب با هماهنگی قبلی جهت کاشت ایمپلنت دیجیتال و قراردادن پروتز موقت
  6. فالوآپ بیمار پس از مراجعه به جابهار و ارتباط با مطب جهت رفع هرگونه مشکل احتمالی
  7. مراجعه به مطب پس از 3 ماه جهت معایته حضوری و قراردادن روکش های سرامیکی نهایی و دائمی

بنابراین اگر شما هم وطن عزیز در شهر چابهار،کنارک، مکران و شهر های جنوبی کشور قصد کاشت ایمپلنت فوری در یک جلسه را دارید میتوانید با ما در تماس باشید

صفر تا صد درمان و هماهنگی های لازم توسط همکاران ما در مطب دکتر احسان بیرنگ برای شما برنامه ریزی و اجرا خواهد شد تا با نتیجه درمان فوق العاده و خاطره ای خوب مطب ما را ترک نمایید .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی