عوامل موثر در هزینه ایمپلنت

عوامل موثر در هزینه ایمپلنت | دکتر احسان بیرنگ
0
مقالات بلاگ
بدون دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت همه‌ی شما نازنینان و دوستان عزیزم، إن شاء الله که برقرار باشید؛ شاد و مانا، امروز می‌خواهیم در ارتباط با هزینه‌ی ایمپلنت با هم گپ و گفتی داشته باشیم و ببینیم که هزینه‌های ایمپلنت به چه صورت است؟ چون ما در مشاوره‌هایمان چه در بحث سایت که دوستان درخواست مشاوره می‌گذارند.

اولاً بگویم که ما مشاوره‌ها را رایگان گذاشته‌ایم، برای مشاوره رایگان با دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران بر روی عکس پایین کلیک کنید.

مشاوره دندانپزشکی در تهران،‌دکتر بیرنگ

برای اینکه حداقل بتوانیم خدمت اولیه‌ای کرده باشیم. صرف‌نظر از تعریف‌های خدمات مشاوره‌ای ما، بنده به بچه‌ها گفته‌ام که به‌هیچ‌عنوان هزینه‌ای نگیرند؛ آگاه‌سازی کنیم. حتی بسیاری از دوستان در شهرستان هستند و ما آن‌ها را راهنمایی می‌کنیم که در شهرستان خودشان درمان را انجام دهند.

منتهی به مسیر درست، این است که مشاوره‌ها را چه در بحث سایت و چه در بحث اینستاگرام که ادمین محترممان انجام می‌دهند؛ رایگان قرار داده‌ایم و بعد از آن کار را به مرحله‌ی بعد می‌رسانیم.

نکته‌ای که هست تمام سؤالات به این سمت است که هزینه‌های ایمپلنت چه معیارهایی دارد و بر چه اساسی است و این اختلاف هزینه‌ها به چه صورتی است؟

 

علی رغم اینکه من در خود اینستاگرام پستی را گذاشته‌ام که می‌توانید مجدد آن را مشاهده کنید؛ ولی امروز می‌خواهم به سؤالات شما در ارتباط با بحث هزینه و قیمت‌ها پاسخ دهم. قبل از آن توضیحی می‌دهم و بعد به سراغ پاسخ‌دهی به سؤالات شما عزیزان خواهیم رفت. در باکس بنویسید بنده حتماً به سؤالات شما پاسخ می‌دهم.

نکته‌ی اول اینکه در بحث درمان ایمپلنت من یک‌بار دیگر برای شما توضیح می‌دهم که متوجه شوید که درمان ایمپلنت از چه قضیه‌ای برخوردار است؟

ما وقتی‌که دندانی را در دهان خودمان داریم و برای ما کار انجام می‌دهد؛ تنها چیزی که ما در محیط دهان می‌بینیم تاج دندان است. این تاج دندان نقش به سزایی در جویدن، صحبت کردن، لبخند زدن، اعتمادبه‌نفس و همه‌ی این‌ها دارد. ولی این تاج توسط یک ریشه ساپورت و نگهداری می‌شود که در داخل استخوان فک و زیر لثه قرار دارد.

وقتی ما این دندان را از دست می‌دهیم؛ مهندسی ایمپلنت همین پروسه را بازسازی کرده است. یعنی ریشه‌ی دندان و تاج آن را بازسازی کرده است. نکته‌ای که وجود دارد این است که هنگامی‌که ریشه‌ی دندان بازسازی می‌شود؛ از چه طریقی بازسازی می‌شود؟

ریشه‌ی دندان از طریق ایمپلنت یا همان فیکسچر بازسازی می‌شود.

یعنی بنده‌ی جراح طی پروسه‌ی جراحی، بافت نرم شما را باز کرده و استخوان را آماده می‌کنم و ایمپلنت را از طریق جراحی آن فیکسچر یا پایه‌ی ایمپلنت در داخل استخوان می‌گذارم که در آینده نقش ریشه را بازی می‌کند.

بعد از آن متخصص پروتزهای دندانی روکش را برای شما قرار می‌دهد. ما در مرکز خودمان متخصص محترم پروتزهای دندانی داریم. تمام تیم ما تیم دانشگاهی و از اساتید هستند؛ کارمان را تخصصی انجام می‌دهیم. معمولاًً هزینه ایمپلنت all on x  نسبت به ایمپلنت all on 4  و ایمپلنت all on 6  بیشتر است چون تمام فک ایمپلنت می شود.

بهترین برندهای ایمپلنت دندان | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت

عوامل موثر در قیمت ایمپلنت

دندان‌پزشکان محترم، همکاران محترم عمومی، همه‌ی کار صفر تا صد ایمپلنت، جراحی و پروتز آن را انجام می‌دهند. منتهی چون تخصصی است بنده فقط کار جراحی آن را انجام می‌دهم و متخصص‌های محترم پروتزهای دندانی هم کار پروتز. خب پس نقش ریشه‌ی دندان چیست؟

معادل آن فیکسچر یا پایه است؛ پس قسمتی از قیمت ایمپلنت مربوط به قطعه‌ی فیکسچر و پروسه‌ی جراحی است. این تا اینجا، بعد از آن متخصص پروتزهای دندانی قالب‌گیری آن را انجام می‌دهد و یک حالت ابوتمنت (abutment) روی فیکسچر بنده می‌بندد و بعد آن روکش را روی آن ابوتمنت سوار می‌کند که طی مراحل قالب‌گیری و بعد در لابراتوار ساخته‌شده و قرار داده می‌شود.

در مرحله‌ی پروتز، ابوتمنت که یک حد واسط است باید خریداری‌شده و قرار داده شود و یک روکش که این روکش می‌تواند متال سرامیک، تمام سرامیک یا زیرکنیوم باشد و غیره و ذالک. نکته‌ای که در اینجا می‌ماند. هزینه‌ی ابوتمنت، لابراتوار و متخصص محترم پروتزهای دندانی است.

پس چندین مؤلفه در هزینه و قیمت نقش بازی می‌کند؛ قیمت فیکسچر، ابوتمنت، بعد دستمزد جراحی و پروتز و نوع روکش که تمام سرامیک، زیرکنیوم و متال سرامیک است و لابراتوار.

دوستان همه‌ی این مؤلفه‌ها می‌تواند بالا و پایین باشد؛ ایمپلنت از ایمپلنت کره‌ای، حالا اخیراً شرکت‌های خوب ایرانی وجود دارند که تولید می‌کنند. ایمپلنت‌های کره‌ای تا ایمپلنت‌های اروپایی، سوئیسی، آمریکایی و غیره و ذالک؛ یک تفاوت در قیمت آن است و تفاوتی دیگر در دستمزدها که توسط یک متخصص انجام می‌شود؛ کار توسط یک همکار جراح دندان‌پزشک عمومی انجام می‌شود یا بنده که فلوشیپ ایمپلنت‌های دندانی هستم.

پس این هم از این بابت، یکی هم هزینه‌ی لابراتوار؛ لابراتوار با چه جنس سرامیک یا زیرکنیومی کار می‌کند؟! ایمپلنت زیرکنیوم آن کره‌ای یا چینی یا خود آن روکش آن آلمانی است؟

صفر تا صد این مسیر در هزینه‌ی ایمپلنت شما نقش دارد؛ صرف‌نظر از آن و در کنار این هزینه‌ها، ممکن است یکسری هزینه‌های جانبی داشته باشد؛ مثلاً خارج کردن ریشه یا دندان نیاز به بایو‌متریال یا پیوند استخوان، نیاز به پیوند بافت نرم برای هر چه بهتر و طولانی‌تر و یا زیباتر شدن؛ پس این‌ها مؤلفه‌هایی هستند که در قیمت بسیار دخیل‌اند؛ تا اینجا اگر سؤالی هست بفرمایید که بنده پاسخ دهم و بعد ادامه دهیم.

هزینه ایمپلنت دندان | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت

هزینه انواع ایمپلنت در تهران

در مرکز ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز در حوزه دیجیتال ایمپلنتولوژی و استفاده از برجسته‌ترین تیم دندانپزشکی دیجیتال در تهران و همچنین استفاده از برندهای متنوع و مطرح حوزه کاشت دندان قیمت های بالا را به عنوان قیمت‌های محسوب اعلام می‌کنیم.

هزینه نهایی بر اساس تعداد ایمپلنت مورد استفاده متفاوت خواهد بود و این هزینه‌ها با احتساب روکش موقت و روکش نهایی می‌باشد. هدف ما در این مرکز ارائه خدمات کاشت ایمپلنت در سریع ترین زمان و بدون درد و خونریزی می باشد به نحوی که بیمار حتی یک روز هم حس بی دندانی را تجربه نکند.

هزینه ایمپلنت فوری (دیجیتال) در تهران

این نکته را مدنظر داشته باشید که قیمت‌های درج شده در جدول با احتساب روکش موقت و روکش نهایی می باشد.
نوع برند قیمت
کره‌ای ۱۱۵۰۰۰۰۰ تومان
آلمانی ۱۹۵۰۰۰۰۰ تومان
سوئیسی ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان
آمریکایی ۲۵۰۰۰۰۰۰ تومان

سوالات متداول در خصوص عوامل موثر در هزینه ایمپلنت

 سلامت باشید، إن شاء الله که سالم و برقرار باشید؛ تیم تخصصی ما با مشاوره در خدمت شما هستند؛ در واتس‌أپ، اینستاگرام و سایت که درخواست مشاوره می‌دهید؛ تمام رادیوگرافی‌ها روتین برای بنده ارسال می‌شود و من می‌بینم و پاسخ تک‌تک شما را به دید منت می‌فرستم.

اصلاً نگران نباشید و هدف ما این است که شما به بهترین درمان برسید و حتی ما بسیاری از بیماران را به همکارهای دیگرمان در شهرستان ارجاع می‌دهیم؛ الزامی برای آمدن شما نیست و مشاوره‌ی شما هم نگران نباشید که رایگان است.

برای مشاهده روند درمانی کاشت ایمپلنت به روش all on x به صفحه مربوطه مراجعه کنید و همه  مراحل انجام کار را همراه تصویر مشاهده کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست