بهترین متخصص ایمپلنت تهران

متخصص ایمپلنت دندان تهران | دکتر احسان بیرنگ
0
مقالات بلاگ
بدون دیدگاه

دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت درتهران می‌باشد که قادر به انجام تمامی روش های زیبایی لبخند از جمله کاشت دندان یا  ایمپلنت دندان می باشد. امروزه با پیشرفت علم دندانپزشکی در زمینه کاشت دندان بصورت فوری، یکی از روشهای پرطرفدار ایمپلنت می باشد که توسط متخصص ایمپلنت باید کاشت یک روزه دندان را انجام دهید.  برای آشنایی از قیمت ایمپلنت دندان درتهران می توانید با مطب دکتر احسان بیرنگ  متخصص ایمپلنت در تهران با شماره 09101372820 در تماس باشید. برای کاشت ایمپلنت حتماً به یک متخصص ایمپلنت خوب مراجعه کنید و فریب قیمت ایمپلنت ارزان را نخورید زیرا بسیاری از کسانی که از ایمپلنت ارزان استفاده می کنند معمولاً افراد متقلبی هستند که از جنس‌های نامرغوب استفاده می کنند.

 

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران کسی است که کاملاً به پروتز دندان ثابت و جراحی فک آشنا باشد و تجربه کافی در زمینه جراحی را داشته باشد تا بتواند در صورت پیشرفت بد جراحی از عهده کار و کاشت دندان بر بیاید. بسیاری از تکنیک‌ها و دستاوردهای ایمپلنت دندان از روش‌های جراحی فک و لثه منشا گرفته است. دکتر احسان بیرنگ متخصص کاشت دندان و متخصص جراح لثه در تهران هستند که می توانید برای انجام ایمپلنت دندان به مطب ایشان در تهران زعفرانیه مراجعه کنید.

مشاوره دندانپزشکی در تهران،‌دکتر بیرنگ

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان جایگزین ریشه های دندان می باشد. در صورتی که دندانی خراب شده باشد و کلاً کشیده شود برای اینکه بتوانیم جایگزینی برای دندان از دست رفته داشته باشیم معمولاً از ایمپلنت دندان استفاده می کنیم. ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم خالص است که با بدن انسان سازگاراست. شکل آن به صورت میله باریکی است که درون استخوان فک قرار داده می شود. ایمپلنت‌ها یک پایه قوی مانند دندان ثابت یا قابل جابجایی هستند که با دندان‌های طبیعی شما سازگاری دارند.

  نکته قابل توجه در مورد ایمپلنت دندان این است که اگر بعد از قرار گرفتن در فک به طور صحیح از آن نگهداری شود، ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت و عمر طولانی دارد.

علیرغم پیشرفت در زمینه دندانپزشکی، بسیاری از افراد از دندان درد رنج می برند، که عمدتاً به علت پوسیدگی دندان، بیماری پریودنتال یا آسیب است. برای سال ها، تنها گزینه های درمان در دسترس افرادی که دندان هایشان را از دست داده بودند، استفاده از پل‌ها(بریج)  و پروتزهای دندان یا همان دندان مصنوعی بود. اما امروزه، با پیشرفت علم دندانپزشکی ایمپلنت دندان جایگزین مناسبی برای دندان‌های از دست رفته می باشد. در صورتی که دنان خود را کشیدید می توانید از روش ایمپلنت فوری در تهران  استفاده کنید و در یک جلسه متخصص ایمپلنت  بدون درد و خونریزی پایه ایمپلنت را در لثه شما قرار دهد.

برای انجام ایمپلنت دندان از کجا شروع می‌کنیم؟

ما در مرکز ایمپلنت  و کاشت دندان دکتر احسان بیرنگ  سعی می کنیم تا با بیان ساده مراحل هر درمان ، به بیمار کمک کنیم تا حدودی با روند درمانی خود آشنا شود و از ترس و استرس بیمار کاسته شود در این بخش تصمیم گرفته‌ایم مراحل جایگزینی دندان از دست رفته را  توضیح دهیم و ببینیم که با چه مراحلی این کار انجام می‌شود؟! پس با ما همراه باشید. مرحله‌ی اول انجام یک معاینه‌ی دقیق است. این معاینه به این مفهوم است که شرایط دهان و سلامت عمومی بیمارمان بررسی شود. سلامت عمومی یعنی اینکه بدانیم احیاناً فشارخون، ناراحتی قلبی، دیابت و بیماری‌های دیگری را بیمار دارد که در روند درمان ما مداخله‌ای ایجاد می کند یا خیر؟!

مراحل انجام ایمپلنت دندان


مرحله‌ی اول یک بررسی دقیق است. علاوه بر آن به عکس رادیوگرافی و سی‌تی‌اسکن هم احتیاج داریم. وظیفه‌ی عکس رادیوگرافی این است که به ما از شرایط استخوانمان دید وسیع‌تری دهد. به همین دلیل است که ما همیشه توصیه می‌کنیم که فقط به آن عکس‌های او پی جی (Opg) بسنده نکنیم. ما نیازمند یک عکس سی‌تی‌اسکن یا به اصطلاح خودمان سی‌بی‌سی‌تی (Cbct) هستیم. این عکس به ما یک دید سه‌بعدی، از پهنا و ارتفاع استخوانمان با دقت دهم میلی‌متر می‌دهد که ما اول بدانیم چه سایزی از ایمپلنت را استفاده کنیم.

مرحله دوم اینکه آیا استخوانی که در آنجا داریم کافی است یا خیر؟ اگر نیاز به بازسازی و پیوند استخوان‌ داریم از پیش بدانیم که بایستی چه تمهیداتی را بیاندیشیم. پس این مرحله‌ی ارزیابی اولیه‌ی ما است. در مرحله‌ی بعدی ما وارد فاز جراحی می‌شویم. طبیعتاً همان‌طور که بنده همیشه این توضیح را می‌دهم. ما انتظار داریم که درمان ایمپلنت یک درمان تقریباً بدون درد باشد. 

اگر که بی‌حسی خوبی داشته باشیم و کسی که جراحی را انجام می‌دهد به‌اندازه‌ی کافی از لحاظ علمی آگاه و حاذق باشد؛ می‌توانیم انتظار داشته باشیم که جلسه‌ی جراحی بدون درد و اذیتی را برای بیمارمان داشته باشیم.

در جلسه‌ی جراحی، ایمپلنت در استخوان قرار داده می‌شود. اگر نیاز باشد که استخوان را بازسازی کنیم یا برای لثه کاری انجام دهیم؛ در آن جلسه این قضیه انجام خواهد شد. گاهی ممکن است که بعضی از درمان‌ها لازم باشد در چند جلسه و در مراحل مختلف انجام یا تکرار شوند. اما به طور ساده در جلسه‌ی جراحی انتظار ما برای یک کیس غیر پیچیده این است که بی‌حسی را بزنیم. ایمپلنت را بگذاریم و اگر لازم است پیوند استخوان انجام شود و جلسه‌ی جراحی هم تمام شود. معمولاً سه روز و یک هفته بعد از جراحی ما در واقع معاینات پس از جراحی را خواهیم داشت. بسته به شرایط تصمیم می‌گیریم که در چه روزی بخیه‌ها را خارج کنیم. بعد از آن بر اساس شرایط اولیه و نوع ایمپلنتی که استفاده کرده‌ایم؛ ممکن است در کیس‌های معمول بین سه هفته تا سه ماه صبر کنیم تا ایمپلنت و استخوان به هم جوش بخورند.

مدت زمان انجام مراحل ایمپلنت دندان | دکتر احسان بیرنگ بهترین متخصص ایمپلنت تهران

سپس به سراغ مراحل بعدی برویم؛ البته در برخی از موارد ما می‌توانیم هم‌زمان با گذاشتن ایمپلنت اگر که شرایط ایده‌آل باشد قالب‌گیری‌مان را انجام دهیم. در برخی از موارد که پیوند استخوان گسترده انجام می‌دهیم. ممکن است چندین ماه صبر کنیم و بعد به سراغ مرحله‌ی ساخت روکش برویم. ولی باز هم در یک روند نرمال بین سه هفته تا سه ماه طول می‌کشد که این ایمپلنت و استخوان به هم جوش بخورند؛ سپس ما وارد مرحله‌ی بعد شویم. مرحله‌ی بعد قالب‌گیری خواهد بود؛ وقتی‌که آن قالب را تهیه می‌کنیم و برای لابراتوار می‌فرستیم؛ چیزی حدود دو الی سه هفته طول می‌کشد که آن روکش نهایی، آن قسمت بالایی دندان ساخته شود. به مطب ارسال می‌شود و ما آن را روی ایمپلنتمان نصب می‌کنیم. به این ترتیب ما دندانی را که از دست رفته است بازسازی می‌کنیم که بتوانیم زیبایی، صحبت کردن و توانایی جویدن را دوباره به بیمارمان برگردانیم.

سخن پایانی:

در صورتیکه نیاز به مشاوره در خصوص کاشت دندان به روش سنتی و ایمپلنت دیجیتال دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با مرکز تخصصی کاشت دندان دکتر احسان بیرنگ بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران تماس حاصل فرمایید. ما بهترین مشاوره را در حوزه کاشت دندان به شما خواهیم داد.

پست های مرتبط

لمینت سرامیکی
لمینت سرامیکی یکی از متداول ترین روش های اصلاح طرح لبخند است که به دلیل مزیت هایی…
بدون دیدگاه
0
ایمپلنت اقساطی در تهران | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران
هزینه های دندان پزشکی از جمله انجام ایمپلنت دندان امروزه بسیار زیاد است به همین دلیل افراد…
بدون دیدگاه
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست