کاشت ایمپلنت all on x در تهران

کاشت ایمپلنت all on x در تهران | دکتر احسان بیرنگ
مقالات
2 دیدگاه

کاشت ایمپلنت all on x در تهران، یکی از خدمات کلینیک دکتر احسان بیرنگ متخصص کاشت دندان در زعفرانیه است. در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر توضیحات کاملی که در مورد این روش از کاشت دندان مصنوعی به شما خواهیم داد؛ نمونه‌های درمانی انجام شده توسط دکتر بیرنگ را هم مشاهده کنید.

مشاوره رایگان کاشت ایمپلنت در شمال تهران | دکتر احسان بیرنگ

ایمپلنت دندان All-on-X چیست؟

یکی از مهمترین اکتشافات در تاریخ علم دندانپزشکی، ایمپلنت‌های دندانی هستند که نگرش مردم به ترمیم و کاشت دندان مصنوعی را به کلی تغییر داده است و علاوه بر آن کاشت ایمپلنت‌های دندانی به روش آل آن ایکس (All-on-X) این تغییر نگرش افراد را به سطح بالاتری هدایت کرده است.

 

در روش ایمپلنت All-on-X از چهار یا چند ایمپلنت دندانی با موقعیت استراتژیک استفاده می‌شود که اجازه می‌دهد پروتز کامل قوس به طور ایمن و دائمی روی آن قرار گیرد. بعد اتمام کار شما می‌توانید غذاهای مورد علاقه خود را بخورید و واضح صحبت کنید.

می‌توانید به راحتی دهان خود را تکان دهید؛ چون مانند دندان مصنوعی‌های قدیمی، هنگام صحبت کردن نمی‌لغزند، بلند نمی‌شوند و دوباره در جای خود قرار بگیرند؛ بلکه در همه زمان‌ها در جای خود ثابت هستند.

ایمپلنت دندان All-on-X (آل آن ایکس) چیست؟

ایمپلنت‌ دندان چیست؟

برای درک بیشتر و بهتر ایمپلنت‌های All-on-X، درک نحوه عملکرد ایمپلنت‌های دندانی به طور کلی بسیار مهم است. روش کاشت ایمپلنت دندانی شامل جایگزینی دندان از دست رفته یا آسیب دیده با پایه ایمپلنتی (دندان مصنوعی) است که از تیتانیوم یا سرامیک ساخته شده است.
متخصص ایمپلنت بعد از قرار دادن پایه (فیکسچر) دندان مصنوعی در داخل لثه و استخوان فک، تاج (روکش) ایمپلنت را با استفاده از یک اباتمنت به پایه (فیکسچر) ایمپلنت وصل می‌کند.

 

به گفته دکتر احسان بیرنگ متخصص جراح لثه در شمال تهران:

مزیت اصلی روش ایمپلنت‌ دندانی All-on-X نسبت به روش‌های دیگر این است که به بیماران این امکان را می‌دهد که چندین دندان از دست رفته یا آسیب دیده را بدون حتی یک روز بی دندانی و با کمترین درد و خونریزی، به طور هم‌زمان جایگزین کنند.

اجزای تشکیل دهنده ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت آل آن ایکس

دو نمونه از خدمات روش ایمپلنت آل آن ایکس (all on x) که توسط دکتر احسان بیرنگ متخصص کاشت دندان یک روزه در تهران انجام می‌شود در زیر عنوان شده است که می‌توانید با کلیک بر روی هر یک توضیحات کامل آن را در مقاله مربوطه مطالعه فرمایید.

کاشت ایمپلنت all on x در زعفرانیه تهران | دکتر احسان بیرنگ

روش کاشت ایمپلنت All-on-X چگونه است؟

یک دندانپزشک آموزش دیده و دارای تخصص در زمینه ایمپلنت، از جراحی با هدایت کامپیوتری که به آن طراحی دیجیتال دندان گفته می‌شود؛ برای تعیین بهترین مکان برای کاشت ایمپلنت و قرار دادن آن‌ها در استخوان استفاده می‌کند. همراهان عزیز برای اطلاع بیشتر از دندانپزشکی دیجیتال و روش کاشت آن توسط دکتر بیرنگ می‌توانید به مقاله «ایمپلنت دیجیتال تهران» مراجعه کنید یا به شماره‌های موجود در صفحه تماس با ما  رجوع کنید.

 • پروتز (روکش) موقت معمولاً به گونه‌ای متصل می‌شود که همزمان با بهبود بافت لثه، رشد و جوش خوردن استخوان طبیعی فک با پیچ (پایه) ایمپلنت کار گذاشته شده در آن (درست مانند اطراف یک دندان طبیعی)؛ بیمار بتواند به راحتی لبخند بزند و غذا بخورد،
 • این فرآیند متصل شدن و جوش خوردن پایه ایمپلنت به استخوان فک، معمولاً چند ماه طول می‌کشد و بعد از آن یک تاج دندان مصنوعی فول قوس بر روی پایه ایمپلنت‌ها نصب می‌شود و به طور دائمی ثابت می‌شود.
 • یک پل دندانی که توسط 4 یا 6 ایمپلنت (all on 6 و all on 4) لنگر می‌خورد و می‌توان آن را در دندان‌های بالا یا پایین قرار داد، در فرآیند All-on-X استفاده می‌شود و ایمپلنت‌ها را همزمان در داخل استخوان فک قرار می‌دهد.

روش کاشت ایمپلنت All-on-X چگونه است؟

مزایای ایمپلنت دندان All-on-X چیست؟

 1. روشی کم تهاجمی: بهبود سریعتر با عوارض بسیار کمتر برای بازگرداندن عملکرد دهان و اعتماد به نفس حاصل از یک لبخند زیبا است.
 2. بدون حتی یک روز بی‌دندانی: یعنی روز درمان با یک پروتز فول قوس دار موقتاً ثابت مطب را ترک خواهید کرد.
 3. کاشت دندان دائمی: بیمار می‌تواند با مراقبت و توجه منظم و دوره‌ای از ایمپلنت به روش آل آن ایکس، آن را مادام‌العمر در دهان خود داشته باشد.
 4. روشی مقرون‌به‌صرفه: روش All-on-X کاشت دندانی به‌صرفه برای شما است؛ چون تعداد ایمپلنت‌های مورد نیاز در این روش خیلی کم است و نیازی به انجام پیوندهای استخوانی پر هزینه نیست.
 5. پیشگیری از تحلیل استخوان: تکنیک آل آن ایکس، نه تنها زیبایی لبخند شما را باز می گرداند، بلکه به جلوگیری از تحلیل بیشتر استخوان فک هم کمک می‌کند و در نتیجه باعث جوان ماندن چهره شما می‌شود.

قبل و بعد ایمپلنت دندان All-on-X

بررسی ایمپلنت all on x

در ابتدای این مطلب گفتیم که ایمپلنت گذاری تمام فک به همراه روکش فوری ثابت را ایمپلنت all on x می گویند. یکی از خدمات مرکز ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ، اجرای ایمپلنت با استفاده از روش all on x، از جمله ایمپلنت all on 6 و ایمپلنت all on 4 است. در ادامه به بررسی یک کیس در این حوزه می‌پردازیم که با این تکنیک بیشتر آشنا شوید پس با ما همراه باشید.

در ارتباط با ایمپلنت‌گذاری تمام‌ فک به همراه روکش فوری ثابت می‌خواهم برایتان صحبت کنم یا همان آل آن ایکس (all on x) که آل آن فور و آل آن سیکس رو شنیده‌اید. روی یک بیمار برایتان توضیح می‌دهم که کاملاً برای شما مفهوم باشد. خب ببینید، بیمار، بیمار عزیزی هستش که ما ایشان رو مورد جراحی قرار دادیم. فک بالا رو به صورت کامل. و بعد از اینکه جراحی ما تمام شد، برای ایشان روکش فوری تمام‌فک قرار دادیم.

دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت در مورد کاشت دندان در یک روز به روش all on x می گوید:

با تکنولوژی‌های به‌روز ما قادر هستیم که بازسازی فک شما را در کمترین زمان و با کمترین درد و خونریزی انجام بدهیم.

اگر در فیلم ملاحظه بفرمایید، نواحی با بخیه کاملاً مشخص هست و یک روکش تمام‌فک ثابت زیبایی را برای ایشان از نوع پیچ‌شونده ساختیم. همانطور که می‌بینید به صورت یکپارچه در دهان بیمار قرار می‌دهیم، و به همین سادگی درمان بیمار تمام می‌شود.

پس اگر شما هم با مشکل بی دندانی در بخش های مختلف فک بالا و پایین روبرو هستید. می توانید با ما در تماس باشید و در خصوص کاشت دندان به روش دیجیتال مشاوره نمایید.

کدام پزشک یا متخصص را برای انجام کاشت دندان به روش all on x در تهران انتخاب کنیم؟

جهت انجام هرگونه درمان کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال و فوری و استفاده از تکنیک های ALL ON 4 | ALL ON 6 در شهر تهران می‌توانید به مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت دندان دکتر احسان بیرنگ  مراجعه نمایید. مشاوره در این مطب بصورت رایگان است.

 اگر خارج از ایران هستید و می‌خواهید ایمپلنت دندان انجام دهید؛ می‌توانید با شماره 09101372820 تماس بگیرید و بصورت رایگان از ما و همکاران ما مشاوره بگیرید.

کاشت قسطی ایمپلنت all on x در تهران

دکتر احسان بیرنگ، دکتر خوب ایمپلنت در زعفرانیه تهران، برای آسودگی خاطر بیماران مراجعه کننده به جهت انجام ایمپلنت آل آن ایکس، گزینه پرداخت اقساطی را قرار داده اند.
در این شرایط فوق‌العاده شما بیماران عزیز می‌توانید کل هزینه انجام کاشت دندان خود را به صورت قسطی و در چندین نوبت پرداخت کنید. برای اطلاع از شرایط پرداخت قسطی هزینه کاشت دندان مصنوعی می‌توانید به مقاله «ایمپلنت اقساطی در تهران» رجوع کنید.
شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران | دکتر احسان بیرنگ
سخن آخر
کاشت ایمپلنت all on x در تهران، یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال ترمیم چندین دندان هستند. در این تکنیک از چهار یا شش ایمپلنت دندانی با قرارگیری استراتژیک و دیجیتال استفاده می‌شود که اجازه می‌دهد یک دندان مصنوعی کامل قوس به طور ایمن و دائمی روی آن‌ها قرار گیرد.

برخی از مزایای All-on-x این است که مقرون به صرفه است، تمام دندان‌های شما را در یک روز جایگزین می‌کند، ظاهری طبیعی دارد و می‌تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد و در بیشتر موارد نیازی به پیوند استخوان نیست. علاوه بر این، به جلوگیری از تحلیل استخوان کمک می‌کند و بیماران پس از کاشت این ایمپلنت‌ها می‌توانند به طور طبیعی غذا بخورند و به وضوح صحبت کنند.

برای رزرو نوبت و انجام مشاوره رایگان با دکتر بیرنگ بهترین متخصص جراح لثه و ایمپلنت، می‌توانید با شماره‌های: 02126355429 – 02126355128  تماس حاصل فرمایید یا به آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک ۱۴ واحد ۱۴ مراجعه کنید.

پست های مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من از زاهدان قصد دارم برای کاشت ایمپلنت all on x در تهران به دکتر بیرنگ مراجعه کنم اما قبلش میخوام که عکس او پی جی دندونام رو ارسال کنم که از تعداد جلسات و هزینه مطلع بشم. لطفا شماره واتساپ را برای من بفرستین. باتشکر

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   14 مرداد 1402 9:44 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. شماره واتساپ کلینیک برای ارسال عکس و انجام مشاوره درمانی تخصصی خدمت شما دوست عزیز: 09101372820

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی