کاشت ایمپلنت all on x

ایمپلنت به روش all on x
0
مقالات بلاگ
بدون دیدگاه

بررسی ایمپلنت all on x

درود و تقدیم ادب دارم خدمت همه شما عزیزان مهربان. یکی از خدمات مرکز ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ، اجرای ایمپلنت با استفاده از روش all on x می‌باشد، از جمله ایمپلنت all on 6 و ایمپلنت all on 4   دو نمونه از خدمات این روش می‌باشد. در ادامه به بررسی یک کیس در این حوزه می پردازیم که با این تکنیک بیشتر آشنا شوید پس با ما همراه باشید. ایمپلنت گذاری تمام فک به همراه روکش  فوری ثابت را ایمپلنت all on x می گویند.

مشاوره دندانپزشکی در تهران،‌دکتر بیرنگ

 

در ارتباط با ایمپلنت‌گذاری تمام‌فک به همراه روکش فوری ثابت می‌خواهم برایتان صحبت کنم یا همان آل آن ایکس (all on x) که آل آن فور و آل آن سیکس رو شنیده‌اید. روی یک بیمار برایتان توضیح می‌دهم که کاملاً برای شما مفهوم باشد. خب ببینید، بیمار، بیمار عزیزی هستش که ما ایشان رو مورد جراحی قرار دادیم. فک بالا رو به صورت کامل. و بعد از اینکه جراحی ما تمام شد، برای ایشان روکش فوری تمام‌فک قرار دادیم.

دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران در مورد کاشت دندان در یک روز به روش all on x می گوید:

با تکنولوژی‌های به‌روز ما قادر هستیم که بازسازی فک شما را در کمترین زمان و با کمترین درد و خونریزی انجام بدهیم.

اگر در فیلم ملاحظه بفرمایید، نواحی با بخیه کاملاً مشخص هست و یک روکش تمام‌فک ثابت زیبایی را برای ایشان از نوع پیچ‌شونده ساختیم. همانطور که می‌بینید به صورت یکپارچه در دهان بیمار قرار می‌دهیم، و به همین سادگی درمان بیمار تمام می‌شود. پس اگر شما هم با مشکل بی دندانی در بخش های مختلف فک بالا و پایین روبرو هستید. می توانید با ما در تماس باشید و در خصوص کاشت دندان به روش دیجیتال مشاوره نمایید.

کدام پزشک یا متخصص را برای انجام کاشت دندان به روش all on x در تهران انتخاب کنیم؟

جهت انجام هرگونه درمان کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال و فوری و استفاده از تکنیک های ALL ON 4 | ALL ON 6 در شهر تهران می‌توانید به مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت دندان دکتر احسان بیرنگ  مراجعه نمایید. مشاوره در این مطب بصورت رایگان می باشد. اگر خارج از ایران هستید و می‌خواهید ایمپلنت دندان انجام دهید می‌توانید با شماره 09101372820 تماس بگیرید و بصورت رایگان از ما و همکاران ما مشاوره بگیرید.

پست های مرتبط

متخصص ایمپلنت دندان تهران | دکتر احسان بیرنگ
دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت درتهران می‌باشد که قادر به انجام تمامی روش های زیبایی لبخند از…
بدون دیدگاه
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست