اگر خارج از ایران هستید و می‌خواهید ایمپلنت انجام دهید

انجام ایمپلنت دندان برای بیماران خارج از ایران | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران
0
مقالات بلاگ
بدون دیدگاه

سؤال پرسیده‌اند که من از خارج از کشور می‌آیم؛ فقط یک هفته زمان دارم؛ می‌توانم ایمپلنت بگذارم؟ چند روز بعد بخیه‌ها را می‌کشید؟ چه مدت باید برای گذاشتن روکش صبر کنم؟

مشاوره دندانپزشکی در تهران،‌دکتر بیرنگ

 ببینید بسیاری از همراهان عزیز ما در خارج از کشور مقیم هستند و می‌خواهند در داخل کشور درمان‌هایشان را انجام دهند و بروند؛ مهم‌ترین فاکتور در این دوستان عزیز مسأله‌ی زمان است.اگر بتوانیم از دندان‌پزشکی دیجیتال کمک بگیریم که قطعاً کمک می‌گیریم و با یک کار گروهی خدمات را انجام می‌دهیم؛ مسأله‌ای که ما داریم این است که بایستی اطلاعات فک بیماران عزیزمان را داشته باشیم.

 

اگر دوستان یا مراکزی را در آن کشور داشته باشیم؛ توصیه می‌کنیم که این عزیزان با دوستان ما ارتباط برقرار کنند تا بتوانیم با هم در ارتباط باشیم و فالوآپ‌ها را در آنجا انجام دهند. ما می‌توانیم در یک روز تمامی درمان‌های جراحی و ایمپلنت یا هرچه را که نیاز داشته باشند را انجام دهیم. اما در بسیاری از اوقات نیاز داریم که برای کشیدن بخیه زمان زیادی سپری شود که ما به مرکز دیگری متصل می‌شویم یا اینکه برای روکش، بیماران عزیزمان به آن کشور برمی‌گردند.

پس ما بایستی تمامی این علوم و فنون نوین دندان‌پزشکی را برای این عزیزان به کار بگیریم تا بتوانیم در حداقل زمان، حداکثر خدمات را ارائه دهیم.

شش ماه یا یک سال بعد که به ایران بازگشتند ما روکش‌ها را برایشان قرار می‌دهیم؛ بنابراین بهتر است که قبل از اینکه بخواهند به مرکز ما در ایران مراجعه کنند؛ با ما در تماس باشند و ما دقیقاً نوع کاری که قرار است برایشان انجام دهیم را بدانیم؛ اینکه آیا ایمپلنت، پیوند، درمان زیبایی یا هر درمان دیگری است؛ بنابراین می‌توانیم کاملاً طرح درمانشان را بچینیم و وسایل، مواد، متریال، لابراتوار یا سایر پزشکان عزیزی که نیاز است با هم گروهی کار کنیم را در برنامه بگنجانیم؛ بنابراین می‌توانیم بلافاصله بعد از مراجعه درمان‌ها را انجام دهیم و فالوآپ هایشان را هم برایشان دنبال کنیم.

پست های مرتبط

انواع ایمپلنت دندان
انواع ایمپلنت‌ دندانی چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟کدام یک از انواع ایمپلنت دندانی برای هر فرد بهتر…
بدون دیدگاه
23
جراحی دندان عقل برای جراحی دندان عقل، باید جراح دندان را به قسمت‌های مختلف تقسیم کند که…
بدون دیدگاه
3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست