اگر خارج از ایران هستید و می‌خواهید ایمپلنت انجام دهید

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر احسان بیرنگ

سؤال پرسیده‌اند که من از خارج از کشور می‌آیم؛ فقط یک هفته زمان دارم؛ می‌توانم ایمپلنت بگذارم؟ چند روز بعد بخیه‌ها را می‌کشید؟ چه مدت باید برای گذاشتن روکش صبر کنم؟ در ادامه به بررسی یک کیس درمان ایمپلنت all on x بیماران خارج از کشور می پردازیم.

مشاوره دندانپزشکی در تهران،‌دکتر بیرنگ

 ببینید بسیاری از همراهان عزیز ما در خارج از کشور مقیم هستند و می‌خواهند در داخل کشور درمان‌هایشان را انجام دهند و بروند؛ مهم‌ترین فاکتور در این دوستان عزیز مسأله‌ی زمان است.

اگر بتوانیم از دندان‌پزشکی دیجیتال کمک بگیریم که قطعاً کمک می‌گیریم و با یک کار گروهی خدمات را انجام می‌دهیم؛ مسأله‌ای که ما داریم این است که بایستی اطلاعات فک بیماران عزیزمان را داشته باشیم.

 

اگر دوستان یا مراکزی را در آن کشور داشته باشیم؛ توصیه می‌کنیم که این عزیزان با دوستان ما ارتباط برقرار کنند تا بتوانیم با هم در ارتباط باشیم و فالوآپ‌ها را در آنجا انجام دهند.

ما می‌توانیم در یک روز تمامی درمان‌های جراحی و ایمپلنت یا هرچه را که نیاز داشته باشند را انجام دهیم. اما در بسیاری از اوقات نیاز داریم که برای کشیدن بخیه زمان زیادی سپری شود که ما به مرکز دیگری متصل می‌شویم یا اینکه برای روکش، بیماران عزیزمان به آن کشور برمی‌گردند.

پس ما بایستی تمامی این علوم و فنون نوین دندان‌پزشکی را برای این عزیزان به کار بگیریم تا بتوانیم در حداقل زمان، حداکثر خدمات را ارائه دهیم.

شش ماه یا یک سال بعد که به ایران بازگشتند ما روکش‌ها را برایشان قرار می‌دهیم؛ بنابراین بهتر است که قبل از اینکه بخواهند به مرکز ما در ایران مراجعه کنند. با ما در تماس باشند و ما دقیقاً نوع کاری که قرار است برایشان انجام دهیم را بدانیم؛ اینکه آیا ایمپلنت، پیوند، درمان زیبایی یا هر درمان دیگری است.

بنابراین می‌توانیم کاملاً طرح درمانشان را بچینیم و وسایل، مواد، متریال، لابراتوار یا سایر پزشکان عزیزی که نیاز است با هم گروهی کار کنیم را در برنامه بگنجانیم؛ بنابراین می‌توانیم بلافاصله بعد از مراجعه درمان‌ها را انجام دهیم و فالوآپ هایشان را هم برایشان دنبال کنیم.

کلینیک دندانپزشکی دکتر بیرنگ آماده ارائه خدمات ایمپلنت فوری در تهران بصورت دیجیتال با بهترین دستگاههای مدلسازی در تهران می باشد.

مشاوره رایگان کاشت دندان در تهران

درمان کاشت دندان Digital all on 6 برای بیمار مراجعه کننده از آمریکا

شاید یکی از دغدغه های بیماران خارج از کشور برای درمان ایمپلنت و کاشت دندان در ایران و شهر تهران، درگیری زمان حضور در مطب، مدت زمان درمان و نتیجه نهایی درمان است که فرد را نسبت به انجام درمان ایمپلنت سال ها مردد می کند و حتی باعث می‌شود تا سالهای دراز حس بد بی دندانی را تجربه کند.

ارائه خدمات کاشت دندان به بیماران خارج از کشور | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

ما امروز در این مقاله روند درمان یک کیس دیجیتال ایمپلنت All on x را بررسی کنیم که از کشور آمریکا به مرکز کاشت دندان به روش دیجیتال دکتر احسان بیرنگ مراجعه کردند و نتایج درمانی فوق العاده ای را به همراه داشتند.

کاشت ایمپلنت دیجیتال در تهران| دکتر احسان بیرنگ

بیمار عزیزمان که ساکن آمریکا هستند و برادر بزرگوار ایشان به دنبال درمان برادر کوچک‌ترشان بودند به مرکز تخصصی دکتر بیرنگ مراجعه کردند و رادیوگرافی برادر را که در کشور آمریکا تهیه شده بود نشان دادند و یک مشاوره از جناب دکتر دریافت کردند.

با بررسی های انجام شده برنامه منظم درمانی برای این بیمار عزیز گذاشته شد به این صورت که با حضور ایشان در ایران و در یک جلسه تمام دندان‌های عفونی ایشان خارج بشود، فک ضدعفونی شده و ایمپلنت‌ها گذاشته شود و روکش فوری موقت تمام دهان برای ایشان با تکنیک دیجیتال All on x قرار داده شود.

برای انجام ایمپلنت دیجیتال دندان در تهران می توانید به مطب دکتر احسان بیرن مراجعه کنید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید.

مدلسازی دیجیتال روکش های تهایی دندان | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

پس از بررسی‌های اولیه تاریخ درمان برای بیمار قرار داده شد. در روز مراجعه بیمار تمامی لوازم و وسایل مورد نیاز از قبیل راهنمای جراحی، ایمپلنت‌ها، روکش‌های موقت آماده شد و به دلیل اینکه سبک درمان این بیمار دیجیتال ایمپلنتو‌لوژی بود، از طریق نرم‌افزارهای کامپیوتری قبل از مراجعه بیمار تمامی مسیر طراحی ایمپلنت، طراحی روکش و طراحی گاید جراحی انجام شده و در نتیجه در زمان حضور بیمار طی یک روز از صبح تا ظهر درمان جراحی انجام شد و روکش موقت را قرار دادیم.

مدلسازی کاشت دندان با تکنیک دیجیتال برای بیماران خارج از کشور | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

در روز جراحی تمامی دندان‌های عفونی بیمار خارج شد. بیمار به علت مشکلات عفونت لثه یا پی‌اور اصطلاحاً عفونت استخوان فک و عفونت ریشه عفونت بسیار زیادی داشتند که قبل از مراجعه برای ایشان آنتی‌بیوتیک تجویز شد دو روز قبل از مراجعه، آنتی‌بیوتیک را مصرف کردند و در روز جراحی تمامی دندان‌های عفونی خارج شد و فک به وسیله مواد ضدعفونی‌کننده کاملاً ضدعفونی شد.

بعد از آن طریق راهنمای جراحی ۶ واحد ایمپلنت در فک بالا و ۶ واحد ایمپلنت در فک پایین قرار داده شد و با استفاده از تکنیک دیجیتال All on x در همان جلسه برای ایشان دندان‌های موقت قرارداده شد و بیمار مطب ما را با روکش‌های ثابت موقت تمام دهان ترک کردند.

درمان ایمپلنت بیماران خارج از کشور توسط دکتر اسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

در نتیجه پس از درمان در همان روز به لحاظ صحبت کردن، لبخند زدن و غذا جویدن اعتماد به نفس در حد بالا بوده و نه تنها راضی بودند بلکه زیبایی خودشان را به دست آوردند و لبخند زدن پس از سال‌های سال که که از بی‌دندانی و عفونت دهان می‌گذشت این سلامت را برگرداندند و رضایت کامل داشتند.

خدمات لابراتوری کلینیک فوق تخصص ایمپلنت دکتر بیرنگ در تهران

پس از معاینه چند روزه بیمار و خارج‌سازی بخیه‌های لایه جراحی بیمار به آمریکا برگشتند و زمان درمان روکش‌های دائمی تمام سرامیک برای ایشان قرار داده شد.

پس از گذشت چند ماه بیمار مجدداً به ایران مراجعه کردند و طی یک جلسه روکش‌های تمام سرامیک دائمی روی این ایمپلنت‌ها قرار داده شد و لبخند بیش از پیش برقرار شد و بیمار حتی یک روز بی‌دندانی را تجربه نکردند و پس از آن مجدداً به کشور آمریکا برگشتند و بعد از گذشت چندین و چند ماه و غریب به یک‌سال برای معاینه مجدد مراجعه کردند.

می‌بینیم که نتیجه کار بسیار بسیار عالی بود، سالم، همه چیز برقرار و نرمال و همان‌طور که ملاحظه می‌فرمایید این فیلم بعد از یک سال و اندی از درمان ایشان گرفته شده.

ایمپلنت دندان به روش all on 6 در تهران برای بیماران خارج از کشور توسط دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

در نتیجه همان‌طور که ملاحظه می‌فرمایید با تکنیک‌های جدید دیجیتال ایمپلنتولوژی در حوزه درمانی ایمپلنت ما می‌توانیم درمان‌های پیشرفته ایمپلنت و روکش‌های موقت فوری و حتی روکش‌های دائم فوری را به صورت ثابت را برای شما قرار دهیم و شما حتی یک روز بی‌دندانی را تجربه نکنید.

اگر به شرط اینکه شما به لحاظ سیستمیک در حال کنترل و نرمال باشید و رعایت بهداشت برای شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد و فرامین بهداشت را خوب رعایت کنید، درمان‌های پیشرفته را از ما خواهید گرفت.

شما بیمار عزیز خارج کشور نیز در صورت نیاز به درمان ایمپلنت فوری در تهران  به روش ایمپلنت دیجیتال، All on x می توانید به صورت مجازی از مشاوره اولیه دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران بهره مند شده و با ارسال عکس CBCT از دهان خود زمینه طراحی و آماده سازی کاشت دندان های شما در مرکز ما آماده خواهد شد و نهایتا پس از مراجعه حضوری با کمترین خونریزی و سریعترین زمان ممکن درمان شما انجام خواهد شد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی