کاشت ایمپلنت All on 4

ایمپلنت all on 4
20 دیدگاه
کاشت ایمپلنت به روش All on 4 یک روش جدید کاشت ایمپلنت است که در آن نیازی به پیوند استخوان یا لیفت سینوس وجود ندارد. با این روش می توانید یک روزه تمامی دندان های از دست رفته خود را جایگزین کنید. در تهران کاشت دندان به روش آل آن فور توسط دکتر بیرنگ بصورت ایمپلنت دیجیتال، ایمپلنت فوری در تهران با بهترین برندهای ایمپلنت انجام می‌شود.

 

.

 

کاشت دندان به روش All on 4 چیست؟

برای قرار دادن پروتز ثابت همراه با ایمپلنت یک پیشنهاد عالی برای بیمارانی که مشکل درد، جویدن، لق بودن دندان ها در فک پایین و اینکه دندان‌هایشان قابل نگهداری نباشد؛ استفاده از تکنولوژی روز دنیا به اسم All on 4 می باشد.
کاشت دندان به روش All on 4 را به کسانی که تحمل بی دندانی را ندارند پیشنهاد می شود. در این درمان 4 پایه ایمپلنت را در فک پایین یا بالای فرد مراجعه کننده، قرار می دهند و بعد بلافاصله بعد از کاشت پایه تیتانیومی ایمپلنت در لثه یا فک بیمار روکش فوری را آماده می کنیم و بر روی پایه ها قرار می دهیم.
معمولاً سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید این است، آیا امکان این است که یک ففک یا دو فک همزمان باهم ایمپلنت شوند؟ آیا امکان دارد که بلافاصله بعد از جراحی و قرار دادن پیه ایمپلنت روکش بر روی پیچ ایمپلنت قرار گیرد؟

 

دکتر بیرنگ متخصص کاشت ایمپلنت سریع در جواب سوال بالا می گوید:
بله امکان این وجود دارد که همزمان کاشت دندان برای دوتا فک انجام شود، به شرطی که شرایط سیستمیک شما نرمال باشد و استخوان شما خوب باشد و طرح درمان All on 4 برای شما اندیکاسون باشد؛ می توانید در یک جلسه کاشت دندان با روکش فوری داشته باشید.

کاشت دندان به روش دیجیتال all on 4

ویژگی مهم درمان کاشت دندان به روش All on 4 (ایمپلنت بر پایه 4 پیچ)

ویژگی مهم درمان All on 4، با توجه به شرایط توزیعی کاهش مدت زمان درمان است. یعنی اینکه ما 4 پایه ایمپلنت را در یک روز برای شما قرار می دهیم و روکش ثابت و یکپارچه را در همان جلسه قرار می دهیم.

مشاوره رایگان کاشت ایمپلنت all on 4 در تهران | دکتر احسان بیرنگ

به گفته دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت در شمال تهران:

 کاهش زمان جراحی و همچنین کاهش وسعت جراحی و درمان به طبع کنترل هزینه های درمان، یکی از ویژگی های مهم درمان کاشت دندان به روش All on 4 است که بسیار پرطرفدار است. اگر استخوان کافی برای کاشت ایمپلنت استاندارد ندارید با ایمپلنت جدید All on 4 می‌توانید به سادگی مشکل خود را حل کنید.

 

کاشت ایمپلنت all on 4

مزایای کاشت ایمپلنت All on 4

کاشت ایمپلنت دارای محاسن زیادی است. از مزایای کاشت ایمپلنت All on 4 می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • میزان موفقیت بالایی نزدیک به 98 درصد دارد.
 • برای کاشت آن نیازی به پیوند استخوان نیست.
 • در کم ترین زمان (تنها چند ساعت) می توان آن را انجام داد.
 • اگر بیماری هایی مانند: دیابت، پوکی استخوان دارید و برای پیوند استخوان محدودیت دارید می توانید از این روش برای کاشت ایمپلنت استفاده کنید.
 • نتیجه آن بسیار طبیعی است.
 • هزینه آن نصف روش های درمانی دیگر است.

 

مزایای کاشت ایمپلنت all on 4 | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

مراقبت های پس از ایمپلنت all on 4

ایمپلنت all on 4 یا ایمپلنت بر پایه 4 پیچ مانند دندان طبیعی مستعد پوسیدگی نیست اما به یک سری مراقبت های خاص نیاز دارد. همان طور که دندان طبیعی را مسواک می زنید، دندان مصنوعی نیز نیاز به مسواک دارد و برای تمیز کردن آن بهتر است از دهان شویه های بدون نسخه یا پراکسی براش استفاده کنید.

چند روز برای درمان ایمپلنت All on 4 در تهران بمانیم؟

 

سوال متداولی که بسیاری از بیمارانی که از شهرهای مختلف برای انجام ایمپلنت All on 4 به تهران می آیند، می پرسند؛ چه تعداد روز برای درمان ایمپلنت باید در تهران بمانیم؟ درمان All on 4 و باید اضافه کنم درمان All on 6  یا بطور کلی ایمپلنت All on x در تهران ، که بصورت ایمپلنت دیجیتالی انجام می دهیم، یک درمان و یک کاشت دندان یک روزه است. بنابراین شما می توانید یک روزه کاشت دندان خود را بصورت ایمپلنت دیجیتال در تهران انجام دهید و به منزل برگردید و با ما با شماره 09101372820 در تماس باشید.

 

کاشت ایمپلنت all on 4 در شمال تهران | دکتر احسان بیرنگ

 

دکتر احسان بیرنگ متخصص کاشت دندان درباره ایمپلنت All on x می گوید:
کل دهان را در یک روز جراحی می کنیم. فک بالا و فک پایین را همزمان هر تعداد ایمپلنت که نیاز داشته باشد، را انجام می‌دهیم. و روکش فوری را در همان روز به  بیمار تحویل می‌دهیم.

برای معاینه وضعیت آن بهتر است به دندانپزشک مراجعه کنید تا دندان مصنوعی و ایمپلنت های شما را بررسی کند، در صورت داشتن دندان مصنوعی می توانید با قرار دادن 4 یا 6 پایه ایمپلنت ان را به پروتز ثابت تبدیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله اوردنچر یا ایمپلنت را مطالعه کنید.

قیمت ایمپلنت All on 4 در تهران چقدر است؟

 

برای مشخص کردن هزینه ایمپلنت All on 4 در تهران باید قبل از هر اقدامی به مطب یا کلینیک دندانپزشک خود مراجعه کنید. به طور کلی برای انجام کاشت دندان یا انجام اصلاح طرح لبخند باید ابتدا توسط دندانپزشک یا متخصص مربوطه معاینه شوید، بخاطر اینکه متخصص ایمپلنت بیمار را از لحاظ مشکلات دندان یا لثه معاینه کند و  بداند بیمار به چه چیزی نیاز دارد و آیا قبل از انجام ایمپلنت باید جهت سلامت استخوان فک یا لثه او اقدامی انجام شود یا نه؟!

با مطالعه عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت، می توانیدعامل‌های موثر بر نرخ کاشت دندان را  بدانید. در صورتی که در تهران قصد انجام ایمپلنت را دارید برای مشخص کردن هزینه ایمپلنت در تهران می توانید به مطب  دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت All on 4 در تهران مراجعه کنید و قبل از هر اقدامی از هزینه و شرایط کلی اطلاعات لازم را از ما بگیرید.

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

20 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • والا چیزی که تو یه روز اماده بشه و بچسبوننش معلومه چی از اب درمیاد خدا به خیر کنه عقل سلیم میگه این کاری چندان زیادی نمیکنه فقط برا یمدت کوتاهه همین بعدم که هی برو و بیا

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   13 خرداد 1402 9:15 ق.ظ

   سلام دوست عزیز. خدمت شما باید عرض کنم که منظور از ایمپلنت یک روزه این است که در یک روز دندان خراب از دهان شما خارج می شود و پایه ایمپلنت که یک وسیله شبیه به پیچ و از قبل آماده است در استخوان فک شما قرار داده می شود و باز یک روکش موقتی از قبل آماده هم بر روی آن قرار می گیرد.
   یعنی تمامی این وسایل از قبل آماده است و نیازی به آماده سازی فوری ندارد چون برای همه افراد با هر نوع شرایط دهان و دندانی قابل استفاده است.
   تنها روکش دائم است که کاملاً مخصوص و مناسب وضعیت دهان و دندان شما ساخته می شود که آن هم بعد از جوش خوردن پایه یعنی حدود 2 تا 4 ماه بعد به جای روکش موقت نصب می شود.
   پس نیازی به نگرانی از بابت آماده سازی سریع و امکان به وجود آمدن هرگونه خطا و آسیبی برای شما اصلا و ابداً وجود نخواهد داشت؛ چون بعد از جوش خوردن پیچ به استخوان فک، مانند دندان طبیعی به مدت خیلی زیادی برای شما کار خواهد کرد.
   ممنون که نگرانی خودتان را با ما به اشراک گذاشتید.

   پاسخ
 • احسان محمدی
  9 خرداد 1402 1:38 ب.ظ

  سلام خدمت دکتر بیرنگ عزیز. ممنون از مطالب کامل و خوبتون. متاسفانه من به دلیل حادثه ای چند ماه پیش کلا دندان های اسیاب بالا را از دست دادم و قصد انجام ایمپلنت در تهران پیش شما را دارم. میخواستم بدانم که آیا امکان دارد از همین روش کاشت ایمپلنت all on 4 استغاده کنم تا کارم سریعتر پیش برود یا خیر؟ ممنونم از راهنماییتون

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   10 خرداد 1402 9:57 ق.ظ

   درود بر شما آقای محمدی عزیز. بسیار خوشحال می شوم که در خدمتتان باشم.
   خدمت شما باید عرض کنم که در ابتدا باید استخوان فک شما معاینه شود تا از تراکم استخوان آن اطمینان حاصل کنیم و بعد از آن در صورتی که فک شما از تراکم خوبی برخوردار باشد امکان انجام کاشت ایمپلنت all on 4 وجود دارد؛ در غیر این صورت باید ابتدا عمل پیوند استخوان و بعد کاشت دندان انجام شود.

   پاسخ
 • دارابی1234
  9 خرداد 1402 1:52 ب.ظ

  وقتتون بخیر باشه اقای دکتر بیرنگ. من دیابت دارم و پیوند کلیه هم انجام دادم. امکان انجام ایمپلنت ال ان فور برلی من وجود داره یا نه

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   10 خرداد 1402 9:58 ق.ظ

   سلام دوست عزیز. بله در شرایط شما امکان کاشت دندان به روش ایمپلنت all on 4 امکان پذیر است؛ اما برای اطمینان بیشتر، بهتر است از جلسه مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بتوانیم در این رابطه بهتر شما را راهنمایی کنیم.
   شماره تماس مشاوره رایگان کاشت ایمپلنت آل آن فور در تهران: 09101372820

   پاسخ
 • شهاب نظرپور از قم
  26 خرداد 1402 8:49 ب.ظ

  سلام آقای دکتر ،بنده نظرپور هستم از قم
  میخواستم فک بالا و پایین را کامل ایمپلنت کنم البته به روش جدید شما
  بنده در فک بالا ۴دندان و ۴ ریشه دارم
  پایین ۶دندان و ۱ ریشه
  آیا می‌شود از روش شما استفاده کنم.؟
  هزینه چقدر میباشد؟

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   12 تیر 1402 10:47 ق.ظ

   درود بر شما جناب نظرپور عزیز. در شرایط فعلی شما بهترین و مقرون به صرفه‌ترین کار، کاشت ایمپلنت دیجیتال تمام فک که ما اصطلاحاً به آن ایمپلنت all on x هم می‌گوییم است؛ اما برای تشخیص بهتر، تعیین دقیق هزینه و انتخاب بهترین نوع درمان برای شما دوست عزیز، لازم است که به صورت حضوری به کلینیک تشریف بیاورید تا معاینات دقیق از وضعیت استخوان فک و دندان‌های شما انجام شود تا بتوان هزینه دقیق را هم خدمتتان اعلام کنیم. منتظر دیدار شما هستم.

   پاسخ
 • سلام من تراکم استخوانی عالی دارم میخوام تمام ریشه ها و دندان های دو فکم ایمپلنت lla o4 انجام بدهم
  ميانگين قیمت کامل
  هر دو فک چقدر است

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   22 مهر 1402 5:25 ب.ظ

   سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت ها و شرایط درمان میتوانید به صورت حضوری به مرکز مراجعه نمایید و یا از طریق شماوره آنلاین سایت اقدام کنید
   شماره واتس اپ :09925447696

   پاسخ
 • درود بیکران خدمت آقای دکتر بیرنگ گرامی بنده چند سال پیش تمام دندان هایم را کشیدم جهت ایمپلنت کامل دو فک متاسفانه حوادث و شرایط باعث شد نتوانم در آن زمان از این درمان استفاده کنم و به ناچار چند سال است از دست دندان متحرک استفاده میکنم .آیا میتوانم از این روش درمانی استفاده کنم و سوال دیگر بنده این است چه تفاوتی بین ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت ال ان اکس یا ال ان فور است . امیدوارم همیشه تندرست و شاد باشید روز بر شما خوش .

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   29 مهر 1402 9:00 ب.ظ

   سلام دوست عزیز وقت بخیر بله در صورتی که شما شرایط سیستمیک مناسب و تراکم استخوانی لازم را داشته باشید می توانید از تکنیک تبدیل دندان مصنوعی متحرک به ثابت با استفاده از تکنولوژی ایمپلنت دیجیتال استفاده نمایید تکنیک ALL ON 4 – ALL ON X روش درمانی هستند که برپایه 4 ،6 ایمپلنت کاشت انجام می شود و از سیستم دیجیتال استفاده می شود بنابراین ایمپلنت دیجیتال زیر ساختی برای این نوع درمان می باشد .

   پاسخ
 • هادی طباطبایی
  1 آبان 1402 8:46 ب.ظ

  جناب آقای دکتر
  با سلام
  در اطلاعات درج شده شما یک مسئله هست که متوجه نمیشم، در یکجا فرمودید all on 4 به ترکم استخوان بستگی ندارد و در سوالات بیماران all on 4 فرمودید باید تراکم بررسی شود.
  بالاخره تراکم میخواهد یاخیر؟
  سپاسگزارم از وقتی که میگذارید

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   6 آبان 1402 7:19 ب.ظ

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   تراکم استخوانی یکی از الزامات در کاشت ایمپلنت است در مواردی که در نقاطی از استخوان تراکم مورد نیاز تامین شود کاشت با استفاده از طراحی دقیق مکان کاشت در آن نقطه با استفاده از گاید جراحی انجام می شود ولی اگر در کل طول استخوان فک تراکم لام تامین نشود نساز به پیوند استخوان می باشد

   پاسخ
 • امیر عباسی
  13 آبان 1402 0:40 ق.ظ

  سلام،اگرنیاز به پیونداستخوان باشد اینکاررو هم خودتون انجام میدید؟و هزینه اش جداست؟چقدر طول میکشد فک این پیوند رو بپذیرد و آماده واسه نصب پایه شود؟ جلسه ی اول مشاوره چقدر هزینه دارد؟

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   13 آبان 1402 11:31 ب.ظ

   بله کلیه خدمات جراحی و پیوند استخوان و لیفت سینوس توسط دکتر بیرنگ در این مرکز انجام می گیرد در صورت نیاز می توانید از هزینه های هر مرحله از طریق چت واتس اپ و تماس تلفنی مطلع شوید . قطعا مواردی خارج از درمان کاشت و جراحی ایمپلنت شامل هزینه های جداگانه می باشد

   پاسخ
 • سلام دکتر عزیز . ایرادی که تو ظاهر همه کارهای همه دکترها دیده میشه اینه که ظاهر دندانها جالب نیست مثلاً همشون مثل دندون نهنگ تو یه ردیفن پیش و نیش و آسیا یه شکلن یا آنقدر سفیدن که خیلی غیر طبیعیه. هر چقدر هم هزینه کنی تابلو میشه که مصنوعیه

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   14 اردیبهشت 1403 10:41 ق.ظ

   با تکنولوژی و دانش جدید لابراتواری و استفاده از سیستم های دیجیتال این موارد و اشکالات به حداقل ممکن رسیده است

   پاسخ
 • مهدی نیمتاج
  26 دی 1402 3:00 ق.ظ

  سلام دکتر بیرنگ عزیز ضمن خسته نباشید سوالی ازتون داشتم جنس دندان های من آهکی هست و از تمامی دندان های فقط ریشه باقی مانده که نیاز به کشیدن دارد مشکل من با دندان مصنوعی افتادن دندان از دهان موقع غدا خوردن یا صحبت کردن هست میخواستم ببینم با این روش میشه فک کامل ثابت داشته باشم و اینکه عمر این دندان ها چقدر هست موقتی هست یا مثل بقیه دندان ها عمر زیادتری دارند ممنون از لطفتون

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   14 اردیبهشت 1403 10:39 ق.ظ

   سلام دوست عزیز وقت بخیر شما می توانید از اوردنچر های متکی بر ایمپلنت با استفاده از تکمیک دیجیتال استفاده نمایید برای بررسی و طرح درمان دقیق تر نیاز به معاینه حضوری هست که در مطب انجام میشه در خدمت شما هستیم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی