کاشت ایمپلنت تمام فک بر پایه‌ی All on 6

کاشت ایمپلنت all-on-six در تهران | دکتر احسان بیرنگ بهترین متخصص ایمپلنت 6 all on
مقالات
4 دیدگاه

کاشت ایمپلنت تمام فک بر پایه‌ی All on 6 یکی از روش‌های کاشت ایمپلنت به روش All on x است. دکتر احسان بیرنگ بهترین متخصص ایمپلنت تهران، زمانی که یک بیمار تعداد قابل توجهی از دندان‌های یک یا هر دو فک خود را از دست داده باشد، با روش کاشت دندان All on 6 با استفاده از شش ایمپلنت دندان و یک پروتز دائمی، دندان‌های زیبا، طبیعی و دائمی را به او هدیه می‌کند.

ایمپلنت All on 6 چیست؟

ایمپلنت دندان All-on-6 یک روش دندانپزشکی است که برای بازسازی دهان افراد، زمانی که تعداد قابل توجهی دندان در یک یا هر دو فک را از دست داده‌اند استفاده می‌شود. این فرآیند به فرد این امکان را می‌دهد که تمام دندان‌های خود را با شش ایمپلنت دندانی با ظاهری کاملا طبیعی و زیبا جایگزین کند.

 

روش کاشت دندان all on 6 عموماً با تغییر ساختار دهان بیمار انجام می شود. این فرآیند به بیمار این امکان را می دهد که تمام دندان های خود را با شش ایمپلنت دندان با ظاهر طبیعی جایگزین کند. با گذشت زمان، ایمپلنت‌هایی که در فک قرار می‌گیرند با استخوان فک ترکیب می‌شوند و ریشه‌های طبیعی را نشان می‌دهند و لبخندی طبیعی به شما باز می‌گردانند.

در فرایند کاشت ایمپلنت دندان، متخصص ایمپلنت پس از انجام یک معاینه جامع با استفاده از عکس دیجیتال و سی تی اسکن سه بعدی، ساختارهای آناتومیکی دهان بیمار و میزان تراکم استخوان فک را ارزیابی می‌کند. در صورت نیاز ابتدا عمل پیوند استخوان فک برای بیمار انجام می‌شود و بعد از آن کاشت ایمپلنت صورت می‌گیرد.

عکس هدیه مرکز ایمپلنت دکتر بیرنگ
تخفیف ویژه باشگاه مشتریان
دندانپزشکان حرفه‌ای در حوزه ایمپلنت دیجیتال
تضمین بهترین قیمت و کیفیت
استفاده از جدیدتر ین سیستمهای کاشت ایمپلنت
مشاوره رایگان با دکتر احسان بیرنگ متخصص کاشت ایمپلنت به روش all on 6
مدت زمان دوره نقاهت بعد از کاشت دندان به روش all on 6 توسط دکتر احسان بیرنگ

مقایسه ایمپلنت به روش All On 6 با ایمپلنت‌های قدیمی

 

 • در روش ایمپلنت دندان معمولی برای جایگزین کردن کل دندان‌ها نیاز به کاشت تعداد زیادی ایمپلنت در استخوان فک است که متعاقبا زمان بهبود مورد نیاز نیز طولانی و حدود 6 تا 9 ماه در صورت نیاز به پیوند است.
 • این در حالی است که در کاشت دندان به روش All On 6 مدت زمان بهبود بسیار کمتر بوده و تنها به 6 پایه ایمپلنت نیاز است. همچنین در این روش می‌توان همزمان با کاشت ایمپلنت، دندان‌های مصنوعی موقتی را روی آنها قرار داد تا پروتز دندانی اصلی ظرف سه ماه و حتی بیشتر آماده شود.
 • در روش ایمپلنت‌ معمولی تقریبا 8 ایمپلنت می‌بایست کاشته شود تا قوس دندانی شکل بگیرد. این در حالی است که در ایمپلنت دندان به روش All On 6 تنها به 6 ایمپلنت نیاز است.
 • در این روش دو ایمپلنت خلفی به صورت زاویه‌دار و با زاویه 45 درجه کاشته شده در نتیجه طول های ایمپلنت طولانی‌تری ایجاد می‌شود.
 • در واقع با وجود آنکه دوام و ماندگاری ایمپلنت به روش All On 6 مشابه ایمپلنت معمولی است؛ اما در عوض بهبود سریع‌تری دارد. مدت زمان انجام عمل ایمپلنت All On 6 در مقایسه با ایمپلنت دندان معمولی بسیار کوتاه‌تر بوده و همزمان با انجام ایمپلنت دندان، فرآیند قالب‌گیری نیز انجام شده و بین دو روز تا یک هفته روکش ثابت موقت به بیمار تحویل داده می‌شود.
 • در صورتی‌ که در روش ایمپلنت معمولی، پس از کاشت ریشه ایمپلنت در دهان حداقل 2 تا 3 ماه زمان نیاز است تا با استخوان فک به خوبی جوش بخورد. در این مدت قالب‌گیری انجام نشده و در نتیجه پروتزی هم در دهان بیمار گذاشته نمی‌شود.

تماس با دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

نمونه کاشت ایمپلنت به روش All On 6، انجام شده توسط دکتر احسان بیرنگ

آیا در حین کاشت ایمپلنت All On 6 درد احساس خواهم کرد؟

از آنجایی که این روش تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود، هیچ دردی در طول عمل احساس نمی‌کنید. با این حال، اگر از آن دسته از بیمارانی هستید که از جراحی می‌ترسند، می‌توانید از دکتر بیرنگ متخصص جراح لثه در زعفرانیه درخواست کنید، تا این عمل را با آرام بخش یا بیهوشی عمومی انجام دهند.

آیا بعد از کاشت ایمپلنت All On Six، درد وجود خواهد داشت؟

به گفته دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت بدون درد در تهران:

ممکن است بعد از عمل ایمپلنت All-on-6 درد و تورم داشته باشید. با این حال، این درد و تورم بسیار خفیف است. به همین دلیل پس از انجام این عمل داروهای مسکن برای شما تجویز می‌کنیم تا در صورت احساس این دردها از آنها استفاده کنید.

کاشت ایمپلنت تمام فک بر پایه‌ی all on 6

با کلیک بر روی پست زیر می توانید نمونه ای از فالوآپ درمان ایمپلنت با روش All on x توسط دکتر احسان بیرنگ را مشاهده نمایید .

کیس درمانی ایمپلنت دندان سوییسی اشترومن با فالواپ ۶ ساله با تکنیک دیجیتال
کیس درمانی ایمپلنت دندان سوییسی اشترومن با فالواپ ۶ ساله با تکنیک دیجیتال

 

مزایا و معایب All-on-6

مزایای ایمپلنت آل آن سیکس

کاشت دندان مصنوعی به روش All-on-6 علاوه بر امکان عالی برای بازیابی لبخندی زیبا، به شما این امکان را می‌دهد تا دندان‌های محکم، راحت و کاربردی همراه با ظاهر طبیعی دهان به دست آورید. علاوه بر این، از تخریب استخوان جلوگیری می‎‌کند، به بیمار این امکان را می‌دهد که هر چه می‌خواهد بخورد.

نگهداری آن بسیار بهتر و آسان‌تر از دندان مصنوعی یا بریج است، ثابت، دائمی و کاملا یکپارچه است. مشکل گفتاری برای فرد ایجاد نمی‌کند. از نظر قیمت، حتی اگر هزینه اولیه بالاتر به نظر برسد، بسیار مقرون به صرفه‌تر است؛ چون جایگزین‌های دیگر (پل، دندان مصنوعی و …) باید پس از چند سال جایگزین شوند.

معایب ایمپلنت آل آن سیکس

در مورد معایب، چند مورد، هرچند جزئی، وجود دارد که می‌توان با کمی صبر بر آنها غلبه کرد: مدت زمان درمان، فاصله زمانی بین قرار دادن ایمپلنت‌ها و قرار دادن پروتز نهایی و محدودیت‌های غذایی اعمال شده برای تضمین یک ادغام موفق ایمپلنت با استخوان فک.

مزایا و معایب all-on-six

هزینه ایمپلنت All on 6 در تهران

عوامل مختلفی مانند: جنس مواد سازنده دندان مصنوعی، تعداد دندان‌ها، روش درمان و روش‌های جراحی که باید اعمال شوند؛ در تعیین قیمت ایمپلنت All-on-6 دخیل است؛ به همین دلیل هم برای تعیین قیمت دقیق آن، تنها با انجام معاینات اولیه و ارزیابی دقیق وضعیت استخوان فک و دندان‌ها امکان پذیر است.

دکتر احسان بیرنگ در کلینیک تخصصی خود قادر به انجام ایمپلنت آل آن ایکس به صورت کاملاً دیجیتال و با استفاده از به روزترین تجهیزات به صورت کاشت یک روزه، بدون درد و اقساطی برای برای شما بیماران عزیز انجام هستند. برای اطلاعات بیشتر به صفحات «طراحی دیجیتال دندان در تهران» و «ایمپلنت اقساطی در تهران» مراجعه کنید.

هزینه ایمپلنت all-on-six در تهران

سخن آخر

در این مقاله در مورد یکی از روش های کاشت آل آن ایکس یعنی کاشت ایمپلنت تمام فک بر پایه‌ی all on 6 پرداختیم. دکتر احسان بیرنگ علاوه بر انجام این روش قادر به انجام کاشت ایمپلنت به روش all on 4 نیز هستند. گفته شد که ایمپلنت دندان All-on-6 یک روش سریع برای بازسازی دهان افراد، زمانی که تعداد قابل توجهی دندان در یک یا هر دو فک را از دست داده‌اند، است.

ممکن است همه‌ی افراد کاندیدای مناسبی برای این روش نباشند؛ مثلا اگر سیگاری هستید یا دیابت دارید، ممکن است کاندیدای ایده آل برای این روش نباشید. این روش درمانی برای بیمارانی که کاملا دندان‌های خود را از دست داده‌اند یا قصد دارند دندان‌های باقی‌مانده را برداشته و با ایمپلنت جایگزین کنند، توصیه می‌شود. درمان All-on-6 درمان طولانی مدت و پایداری را به عنوان جایگزینی برای پروتزهای سنتی ارائه می‌دهد.

برای اطلاع از اینکه این روش درمانی برای شما مناسب است یا خیر؟ و انجام تمامی روش‌های کاشت ایمپلنت روز دنیا با جدیدترین تجهیزات، می‌توانید با شماره‌های: 02126355429 در تماس باشید یا به آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک ۱۴ واحد ۱۴ مراجعه کنید و زیبایی و سلامتی را به دهان خود بازگردانید.

پست های مرتبط

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • من طبق تحقیقاتی که انجام دادم بهترین روش برای شرایط بنده کاشت ایمپلنت تمام فک است و قصد دارم این درمان را پیش دکتر احسان بیرنگ که بهترین متخصص ایمپلنت 6 all on تهران هستند انجام بدم اما متاسفانه قیمت ایمپلنت همیشه زیاد بوده و با شرایط اقتصادیم جور در نمیاد.
  آیا من میتونم هزینه های درمان رو قسطی پرداخت کنم؟

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   14 مرداد 1402 9:45 ق.ظ

   بله؛ شما با استفاده از طرح ایمپلنت اقساطی، علاوه بر کاشت دندان به روش ایمپلنت all on 6 و یا سایر روش ها، می توانید از خدمات بهترین کلینیک و متخصصین دندانپزشکی شمال تهران و همچنین مزایای داشتن یک ایمپلنت با برند مطرح، باکیفیت و گران برخوردار شوید و هزینه‌های پرداختی را به‌صورت ماهانه و به‌تدریج پرداخت کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌: 09101372820 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام من احتیاج به کاشت ایمپلنت فول فک به صورت ایمپلنت all on 6 دارم. اما کانادا زندگی میکنم و در ابتدا نیاز دارم که بدونم کلا از کشیدن دندان‌ها و کاشت ایمپلنت چه مدت زمان لازم دارم که ایران بمونم و اینکه هزینه تقریبا چقدر میشه؟
  ممنون از زمانی که برای پاسخ به کامنت من قرار میدید دکتر بیرنگ عزیز

  پاسخ
  • دکتر احسان بیرنگ
   14 مرداد 1402 9:46 ق.ظ

   درود بر شما. خوشبختانه بنده (دکتر بیرنگ) بیماران زیادی که شرایط شما دوست عزیز را داشته اند از خارج از کشور داشته ام که می‌توانید نمونه ای از آن ها را در صفحه نمونه های درمان سایت مشاهده کنید.
   پیشنهادم به شما این است که در ابتدای امر به شماره واتساپ کلینیک: 09101372820 پیام دهید تا شرایط شما را برای کاشت ایمپلنت all on 6 به صورت کامل بررسی کنم و زمان لازم و همچنین هزینه درمانی را خدمت شما عرض کنم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی