ایمپلنت دیجیتال دندان از دست رفته بر اثر ضربه و عفونت دندانی

ایمپلنت دیجیتال دندان از دست رفته توسط دکتر احسان بیرنگ

سلام! وقت همه‌ی شما همراهان مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ بخیر! امروز می‌خواهیم کیس بسیار جالبی را برای شما سروران گرامی تشریح کنیم.

همان‌طور که مشاهده می‌فرمایید؛ بیمار خانمی جوان هستند که سابقه‌ی ضربه به دندان‌های خودشان را دارند که دندان جلوی خود را قبلاً ایمپلنت کرده‌ و تحت پیوند قرار داده بودند. دندان کوچک کنار این دندان، با سابقه‌ی ضربه دچار عفونت و ترک شده است؛ همچنین با تخریب استخوان همراه بوده است؛ بنابراین قابل نگهداری نمی‌باشد.

 

ایمپلنت دیجیتال دندان از دست رفته | دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

لذا برای این بیمار پس از مراجعه و معاینه توسط پزشک خود، خارج سازی این دندان و ایمپلنت دندان برای ایشان تجویز شده و به مرکز ما ارجاع داده شدند. در معاینه‌ی اول در رادیوگرافی عفونت مشاهده شد؛ همچنین به این نتیجه رسیدیم که باید دندان خارج شده و پیوند استخوان، ایمپلنت و روکش انجام شود.

ایمپلت دیجیتال دندان از دست رفته بر اثر ضربه و عفونت دندانی | دکتر احسان بیرنگ متخصص تهران

مهم‌ترین دغدغه‌ی بیمار جوان ما با توجه به اینکه این دندان در ناحیه‌ی لبخند هست؛ در حین صحبت کردن و لبخند زدن، این بی دندانی کاملاً پیداست؛ و بیمار از این بابت ابراز نگرانی بسیاری کرده است. بیمار تحمل حتی یک دقیقه بی دندانی را هم نداشت.

لذا درخواست اصلی ایشان، انجام ایمپلنت به همراه روکش فوری در همان جلسه بود که اصطلاحاً به آن ایمپلنت یک روزه یا ایمپلنت فوری یا به اصطلاح عامیانه ایمپلنت سریع می گوییم.

مشاوره درمان ایمپلنت بیماران خارج از کشور توسط دکتر احسان بیرنگ

پس از معاینات لازم، معاینه‌ی کلینیکی و رادیوگرافی، نوبتی برای درمان ایشان در نظر گرفته شد؛ سپس در یک جلسه، پس از خارج سازی دندان عفونی و ضدعفونی کردن حفره‌ی دندان خارج شده؛ مبادرت به جراحی کاشت یک پایه‌ی ایمپلنت کردیم.

ایمپلنت دیجیتال دندان از دست رفته | دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

پس از انجام پیوند بافت، بلافاصله یک روکش فوری برای این بیمار عزیز قرار دادیم؛ همان طور که در عکس ها مشخص است، پس از پایان درمان هم، لبخند رضایت را بر روی لب‌های این بیمار مشاهده می‌کنیم.

نکته‌ی بسیار مهم این است که بایستی در صورت کوچک‌ترین مشکل عفونت یا ترک یا شکستگی دندان، به دندان پزشک خود مراجعه کنید. در مرکز ما اگر نیاز به درمان ایمپلنت باشد؛ با بروزترین تکنولوژی حال حاضر دنیا برای شما ایمپلنت را قرار خواهیم داد.

ایمپلنت دیجیتال دندان از دست رفته | دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

ایمپلنت دیجیتال در شهر تهران  در مطب تخصصی دکتر احسان بیرنگ، تکنیکی است که امروزه می‌توانیم با بهره‌مندی از تکنولوژی کامپیوتری، دقیق‌ترین، بروزترین و سریع‌ترین درمان‌ها را در صورت امکان برای شما عزیزان انجام دهیم.

شرط لازم برای این کار سالم بودن به لحاظ سیستمیک، عدم مصرف سیگار، الکل، دخانیات و رعایت بهداشت و رعایت تمامی دستورات بهداشتی ـ مراقبتی لازم از طرف ما می‌باشد.

ایمپلنت دیجیتال دندان از دست رفته | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

ما در این مرکز با بهره گیری از بروزترین دستگاه اسکنر داخل دهانی، نرم افزارهای طراحی، پرینتر سه بعدی و کوره‌های ساخت سرامیک دندانی به عنوان روکش موقت pmma  و روکش نهایی، خدمات کاشت ایمپلنت دیجیتال را در تهران با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام می دهیم.

همچنین امکان پرداخت اقساطی ایمپلنت در تهران برای کارمندان دولتی، کارمندان آموزش پرورش و بازنشستگان لشگری و کشوری در این مرکز فراهم می باشد.

نوبت دهی آنلاین ایملنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی