کاشت ست کامل دندان مصنوعی یا دنچر بر پایه ایمپلنت در تهران

کاشت ست کامل دندان مصنوعی یا دنچر بر پایه ایمپلنت | دکتر احسان بیرنگ
0
مقالات بلاگ
بدون دیدگاه

امروز در خصوص بیماری صحبت می‌کنیم که برای کاشت دندان در تهران به مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ مراجعه کردند و شکایت از عدم توانمندی در جویدن با دندان‌های مصنوعی خودشان داشتند.

بیمار ذکر کردند که در فک پایین خودشان چند دندان دارند و روی این دندان‌ها یک پروتزی دارند و در جویدن با آن مشکلی ندارند اما در فک بالا متاسفانه پس از دوبار تهیه دندان مصنوعی یا همان دنچر علی‌رغم انجام دو مرتبه درمان، جویدن درست و صحیح را نداشتند و نمی‌توانند که درست صحبت کنند و از دنچر خودشان ناراضی بودند.

لذا پس از معاینات لازم قرار شد که برای این بیمار درمان کاشت دندان all on 4 (آل‌ آن 4) را انجام بدهیم. پس از انجام آزمایش‌های لازم شامل آزمایش خون و مشاوره متخصص قلب و همچنین آزمایش استخوان فک، رادیوگرافی استخوان فک و معاینه داخل دهانی برای ایشان نوبت جراحی قرار داده شد.

در روز جراحی پس از اینکه چهار پایه ایمپلنت سوئیسی برای ایشان قرار دادیم با استفاده از قطعات خاص، همان دنچر یا پروتز متحرک بیمار را روی آن ایمپلنت‌ها سوار کردیم، اضافات پروتز را حذف کردیم.

کاشت ست دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت در تهران توسط دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

اضافات پروتز در فک بالا شامل قسمتی از پروتز هست که کام سخت را کاملاً می‌پوشاند و مانع تجربه صحیح بیمار از دمای غذا و حس غذای بیمار می‌شود لذا آن قسمت کام را حذف کردیم، قسمت فلنچ‌های داخل زیر لب و گونه را حذف کردیم و قسمت دندانی آن دنچر را روی چهارپایه ایمپلنت برای ایشان سوار کردیم و بلافاصله همان روز جراحی این پروتز را روی ایمپلنت‌ها نصب کرده و به صورت ثابت قرار دادیم لذا بیمار مطب را با پروتز ثابت ترک کرد.

کاشت ست دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت در تهرن توسط دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

کاشت ایمپلنت در تهران شاید برای عده ای به لحاظ بحث جراحی و طول درمان یک مشکل بزرگ باشد. ما در مجموعه کاشت دندان به روش دیجیتال در مجموعه فوق تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ این مشکل را برای شما ساده کرده ایم. در کمترین زمان و کمترین خونریزی و بدون یک روز احساس بی دندانی لبخندی زیبا را به چهره شما هدیه خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

مشاوره رایگان کاشت دندان در تهران توسط دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

نکته‌ای که در اینجا حائز اهمیت هست این هست که برای بیماران مسنی که تحلیل استخوان دارند و نمی‌خواهند درمان‌های وسیع پیوند استخوان انجام بدهند و برای این دسته از عزیزان درمان آل‌آن 4 یا ایمپلنت آل‌آن 6 را انجام می‌دهیم.

یا به طور کلی کاشت دندان all on x و بر پایه چند ایمپلنت یک روکش ثابت یک پارچه موقت قرار می‌دهیم که از جنس آکریل یا رزین می‌باشد و پس از گذشت چندین ماه که ایمپلنت‌ها جوش خوردند می‌توانیم برای این بیماران روکش‌های ثابت یک پارچه تمام سرامیک قرار بدهیم و همان‌طور که ملاحظه می‌فرمایید از روند درمان این بیمار از زبان خودشان می‌شنویم.

تبدبل دندان مصنوعی به دائمی در مطب دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

بنابراین یکی از راه های اساسی و کم هزینه در رفع مشکلات بی دندانی در بیمارانی که دارای دندان مصنوعی متحرک هستند، تبدیل دندان مصنوعی یا همان دنچر به دندان های ثابت متکی بر پایه های ایمپلنت می باشد.

شما بیمار عزیز هم در صورتیکه نیاز به انجام این نوع درمان هستید می توانید با مرکز کاشت ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ، متخصص ایمپلنت در تهران، زعفرانیه مراجعه نمایید.

پست های مرتبط

ایمپلنت به روش all on x
بررسی ایمپلنت all on x درود و تقدیم ادب دارم خدمت همه شما عزیزان مهربان. یکی از…
بدون دیدگاه
0
پیوند استخوان گاهی لازم است برای قرار دادن ساپورت ایمپلنت، ارتفاع استخوان فک و یا ضخامت استخوان…
بدون دیدگاه
2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست