بررسی کیس درمانی All on x بیمار از آمریکا توسط فوق تخصص ایمپلنت در تهران

بررسی کیس درمانی آل آن ایکس بیمار از امریکا توسط دکتر بیرنگ در تهران

سلام وقت همه ی شما همراهان مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ بخیر. امروز می خواهیم در خصوص یک کیس درمانی ایمپلنت دیجیتال آل آن ایکس All on x را برای شما عزیزان تشرح کنیم.

بررسی کیس درمانی All on x بیمار از آمریکا توسط فوق تخصص ایمپلنت در تهران | دکتر بیرنگ

ایمپلنت دیجیتال در تهران | دکتر احسان بیرنگ

یکی از دغدغه‌های بیماران خارج از کشور، هزینه‌های درمانی خدمات کاشت ایمپلنت است که این نوع درمان به واسطه قیمت دلار در ایران مقرون به صرفه تر از کشورهای دیگر است و با کیفیتی در سطح کشورهای پیشرفته و صاحب نام این خدمات در مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ در تهران ارائه می گردد.

مشاوره رایگان کاشت دندان توسط دکتر بیرنگ

بیمار، خانمی هستند ایرانی الاصل ساکن امریکا که برای درمان ایمپلنت تمام دهان همراه با روکش فوری به مرکز ما پیام ارسال کردند. پس از انجام مشاورۀ آنلاین و بررسی داده های ایشان، طرح درمان اولیه برای این بیمار عزیزمان قرار داده شد. پس از آن نوبت درمان جراحی به همراه روکش فوری برای ایشان قرار داده شد و نوبتی تعیین کردیم که به محض ورود به ایران برای ایشان درمان را انجام بدهیم.

درمان ایمپلنت بیماران خارجی در تهران | دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت

در نتیجه پس از ورود این بیمار عزیز به ایران طی یک جلسه درمانی، بلافاصله در یک جلسه پس از خارج سازی دندان های غیر قابل نگهداری، با کمک تکنیک دندانپزشکی دیجیتال تمامی ایمپلنت های فک بالا و فک پایین ایشان از نوع ایمپلنت آلمانی قرار داده شد و در همان جلسه با استفاده از تکنیک دیجیتال دنتیستری یا دیجیتال ایمپلنتولوژی، طراحی روکش فوری  برای این بیمار عزیزمان انجام شد. در واقع ایمپلنت فوری همراه با بهترین متریال و دستگاه‌های  روز دنیا برای ایشان انجام شد.

تمامی ایمپلنت ها توسط اسکنر داخل دهانی اسکن شد و در محیط نرم افزار کامپیوتری اگزوکد روکش ثابت موقت تمام دهان pmma برای فک بالا و فک پایین طراحی شد و از طریق پرینتر سه بعدی روکش فوری ایشان پرینت شد و در دهان و روی ایمپلنت ها سوار شد و تحویل داده شد.

برای نوبت دهی آنلاین ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ کلیک کنید.

نکات بسیار مهم برای  درمان ایمپلنت all on x

1- اینکه یک بیمار بایستی به لحاظ سیستمیک کاملاً نرمال و سالم باشد و دچار مشکلاتی مانند دیابت یا مصرف سیگار ، الکل یا مواد دخانیات نباشد.
2- استخوان فک بیمار به لحاظ اندازه و میزان حداقلی در حد قابل قبول باشد و به لحاظ کیفی کیفیت مناسب را جهت روکش فوری داشته باشد.
3- استفاده از طرح درمان صحیح تعداد ایمپلنت های صحیح و نوع سیستم ایمپلنتی، نوع سیستم ایمپلنتی مناسب بسیار حائز اهمیت است.
4- طی یک جلسه درمانی با حداکثر دقت و ظرافت درمان برای بیمار انجام گردد و در همان جلسه تمامی درمان ها برای بیمار انجام بشود.

در این بین بایستی به این نکته توجه بشود که روکش فوری تمام دهان از جنس کامپوزیت بوده و زیبایی تمام عیاری را خواهد داشت اما به لحاظ اینکه بایستی در طول زمان چند ماه ایمپلنت ها به استخوان فک جوش بخورد بایستی نکات بهداشتی رو کاملا رعایت کنند.

بررسی کیس درمانی All on x بیمار از آمریکا توسط فوق تخصص ایمپلنت در تهران | دکتر احسان بیرنگ

نکات بهداشتی که بیمار بعد از انجام کاشت ایمپلنت دندان باید رعایت کند، عبارتند از:

1- به هیچ عنوان نبایستی غذاهای سفت با دندان ها جویده شود.
2- با استفاده از واتر جت حتماً بایستی زیر روکش ها تمیز گردد.
3- هنگام خواب بایستی از نایت گارد استفاده گردد.
4- بایستی که دهانشویه و مسواک استفاده گردد.
5- لقمه های کوچک غذایی و همزمان با دو طرف دهان جویده شود.
6- حتما طی مدت چند ماه تا جوش خوردن استخوان ها برای فالو آپ به مرکز ما مراجعه کنند.

برای تمامی شما عزیزان و سروران گرامی می توانیم با دارا بودن این شرایط درمان دیجیتال آلان ایکس را با استفاده از تکنیک دندانپزشکی دیجیتال انجام دهیم. لطفاً جهت مشاوره، اطلاعات تماسی خود را به واتساپ مطب یا به اینستاگرام مطب ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال بفرمایید.

تیم مشاوران تخصصی دکتر بیرنگ  فوق تخصص ایمپلنت در شمال تهران با شما عزیزان خواهند بود. و قدم به قدم درمان شما را پیش خواهند برد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی