آنچه باید در خصوص ایمپلنت آمریکایی بدانید؟!

ایمپلنت امریکایی
435
مقالات
بدون دیدگاه

در این مقاله می خواهیم انواع ایمپلنت امریکایی را برای شما معرفی کنیم، آنچه باید از ایمپلنت امریکایی بدانید، را برایتان خواهیم گفت. کاشت ایمپلنت در مناطق بی‌دندانی و رهایی از لبخند نافرم و پر کردن جای خالی دندان‌ها از خدمات دکتر احسان بیرنگ فوق تخصص ایمپلنت در تهران می‌باشد. ما در مرکز کاشت ایمپلنت تهران به صورت متمرکز و تخصصی در حوزه کاشت ایمپلنت در قالب کاشت ایمپلنت دیجیتال فعالیت داریم.
امروزه کاشت دندان با توجه به میانگین سنی جامعه از تقاضای بالایی برخوردار است. با ظهور ایمپلنت‌ها که از جنس تیتانیوم ساخته شده‌اند و ارتباط مناسب زیستی با شرایط بدن و جوش خوردن فک و استخوان فک را دارند، درمان مناطق بی‌دندانی بسیار راحت تر از گذشته شده و می‌تواند جایگزین مناسب و ایمنی نسبت به دندان‌های مصنوعی باشد.
موضوعی که ما در این مقاله به آن می‌پردازیم بررسی یکی از بهترین برند‌های ایمپلنت یعنی برند آمریکایی آن است که جزء  برندهای مطرح در حوزه کاشت ایمپلنت در تهران می‌باشد. ما در مرکز ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ علاوه بر استفاده از برندهای کره‌ای، سوئیسی، آلمانی از برند آمریکایی آن نیز استفاده می‌نمائیم.
اگر در حوزه تنوع قیمت ایمپلنت بر اساس نوع برند آن سوالی دارید می‌توانید با ما در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید. دکتر احسان بیرنگ، متخصص ایمپلنت در تهران، با جزئیات و اطلاعات کافی پاسخگوی سوالات شما عزیزان به صورت حضوری یا مجازی خواهند بود.

بهترین برندهای ایمپلنت دندان | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت

راه‌های انتخاب بهترین برندهای ایمپلنت

به طور کلی نوع برند مورد استفاده در کاشت ایمپلنت چه در حالت سنتی و چه در حالت دیجیتال در طول عمر و طول زمان ترمیم تاثیرگذار است. برندهای مختلف ایمپلنت مشخصات و پارامترهای خاص خود را دارند.
بنابراین قبل از انجام ایمپلنت شما به عنوان یک بیمار ایمپلنت حق دارید در خصوص نوع ایمپلنتی که دندانپزشک برای شما درنظر دارد اطلاعات لازم را کسب نمائید و با دندانپزشک خود مشورت نمائید. اگر بیمار اطلاعات کافی در خصوص نوع درمان و نوع برند مصرفی ایمپلنت خود داشته باشد، همکاری بهتری با جراح و متخصص پروتز خواهد داشت و قطعاً نتیجه درمانی مناسبی پیش رو خواهد بود.

امروزه در کل دنیا حدود 35 شرکت وجود دارند که این صنعت 1 میلیارد دلاری در سال را هدایت می‌کنند. شرایط رقابتی فراوانی بین این شرکت ها وجود دارد و هر یک به نوعی تلاش می‌کند تا بهترین شرایط را از نظر کیفیت و حتی قیمت فراهم کند. امروزه برندهای ایمپلنت کره‌ای، سوئیسی، آمریکایی، آلمانی و برزیلی سهم بیشتری در بازار ایمپلنت جهان به خود اختصاص داده‌اند.

 

جایگاه ایمپلنت آمریکایی در دنیا کجاست؟

از آنجا که کشور آمریکا سهم زیادی از تولید ناخالص جهانی را در بین دیگر کشورهای صنعتی جهان به خود اختصاص داده است، در تولید ایمپلنت‌های دندانی نیز جزء برندهای گران قیمت و مطرح می‌باشد و در رده اول جهانی قرار دارد.
تجربه ثابت کرده است که به لحاظ کیفت، میزان درگیری با استخوان فک و طول عمر مصرف، این برندهای آمریکایی حرف اول را در میان دیگر برندهای مطرح ایمپلنت می‌زنند. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که اگر شما از بهترین برند ایمپلنت دنیا هم استفاده کنید ولی فرایند طراحی و کاشت ایمپلنت توسط متخصص باتجربه انجام نشود امکان پس زدن ایمپلنت و عدم جوش خوردن با بافت استخوانی وجود خواهد داشت و هزینه و سختی زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد.

جایگاه ایمپلنت امریکایی در دنیا

انواع ایمپلنت‌های آمریکایی

در آمریکا شرکت‌های تولید کننده زیادی در حوزه تولید ایمپلنت فعالیت دارد که عبارتند از:
1) زیمر Zimmer
2) بایو هورایزن Bio Horizons
3) آستراتک Sirona
4) انترالاک intralock
5) نوبل بیوکر nobel Biocare
6) بایکون Bicon
7) Short
8) ایمپلنت synthograft
درادامه به بررسی اجمالی این برند های ایمپلنت می پردازیم.

 

انواع برند ایمپلنت امریکایی

ایمپلنت زیمر (Zimmer) یکی از برندهای مطرح ایمپلنت امریکایی

این شرکت از سال 1927 تاکنون در زمینه تولید ایمپلنت دندانی در آمریکا فعال است و کیفیت و قدمت این شرکت به حدی است که شرکت‌های دیگر سعی می‌کنند که تحت استانداردها و آیتم‌های کیفی این شرکت فعالیت و تولید نمایند.
امروزه با ادغام ۲ شرکت زیمر و بیومت برند زیمربیومت پا به عرصه رقابت گذاشت و توانست از نظر قیمت نیز با دیگر برندها رقابت کند و سهم بازار قابل توجهی داشته باشد. در حال حاضر 2 برند Nano tite و osseo Tite از برندهای مطرح این شرکت است که توانایی قرار دادن هر نوع تاجی را دارد ولی به لحاظ قیمت در ایران بسیار گران خواهد بود.

ایمپلنت زیمر یکی از برندهای ایمپلنت امریکایی

ایمپلنت بایوهورایزن (Bio Horizons)

این شرکت سابقه 25 ساله در تولید ایمپلنت‌های دندانی را دارد و دارای ثبات و استحکام بالایی است. این نوع از ایمپلنت بسیار مورد استفاده در کاشت دندان به روش دیجیتال است و بعضاً در مرکز ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ در تهران مورد استفاده قرار می‌گیرد.
از مزایای این نوع ایمپلنت این است که دارای فیکسچرنوک تیز می‌باشد که باعث افزایش ثبات در استخوان می‌شود و با ایجاد کمترین برش برای قراردادن فیکسچر، کاندید مناسبی جهت کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال می‌باشد.

ایمپلنت بایوهورایزن یکی از انواع ایمپلنت امریکایی

ایمپلنت استراتک (Sirona)

Ankylos, xive جزو برندهای مطرح ایمپلنت امریکایی شرکت Sirona می‌باشند که به لحاظ جنس فیکسچر دارای فرایند جوش خوردن سریعتر با بافت دندانی هستند. و در نرم افزارهای اصلاح طرح لبخند دیجیتالی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ایمپلنت اینترالاک (intralock) از انواع ایمپلنت امریکایی

تنوع ایمپلنت دندانی در این شرکت بسیار زیاد است. برندهایی از جمله:

Ossean Sun | PRF |FIATTOP

از مزیت‌های برندهای ایمپلنت این شرکت استفاده از نانوذرات کلسیم فسفات و اکسید ضخیم است که باعث افزایش فرآیند اسئواینتگریشن (ادغام استخوان با فیکسچر) می‌باشد. همین عملکرد باعث افزایش استحکام ایمپلنت داخل استخوان و افزایش ماندگاری و کاهش زمان مرحله اول درمان ایمپلنت می‌شود.

ایمپلنت نوبل بیوکر (Nobel Biocare)

سابقه تولید این شرکت به ۶۰ سال می‌رسد و انواع ایمپلنت‌های دندانی را با کیفیت‌های مرغوب تولید می‌کند این شرکت در 3 کشور آمریکا، ژاپن و سوئد به تولید ایمپلنت دندانی می‌پردازد و به بیش از ۸۰ هر کشور دنیا صادر می‌کند.

ایمپلنت بایکون (Bicon)

این شرکت 35 سال در حوزه تولید ایمپلنت دندانی سابقه دارد و برندهای Bicon Max و NARROW و و ShORT را تولید می‌کند.

ایمپلنت Short

این نوع ایمپلنت دارای فیکسچرهای کوتاه در حد 5 و 6 میلی متر است و برای افرادی مناسب که طول ارتفاع فک کافی ندارند.

انواع ایمپلنت اینترالاک یکی از انواع ایمپلنت امریکایی

مزایای ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت‌های آمریکایی توانای تحمل فشار بالا را دارند همچنین استحکام بسیار بالایی دارند. زمان جوش خوردن ایمپلنت‌ها در برندهای آمریکایی به دلیل استفاده از فرآیندهای خاص و مواد نانو ذرات کلسیم بسیار کمتر از دیگر برندها می‌باشد. به همین دلیل از همه جهت می‌توان به برندهای آمریکایی ایمپلنت اطمینان نمود.

قیمت ایمپلنت آمریکایی

از آنجا که برندهای ایمپلنت آمریکایی از جنس و کیفیت بالایی برخوردار هستند از نظر قیمت نیز جزو برندهای گران قیمت در صنعت دندانپزشکی شد، از این جهت ما در مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ برندهای برتر از دیگر کشورها خصوصا کره و آلمان را نیز به شما مراجعین محترم پیشنهاد می‌نمائیم که به لحاظ کیفیت و قیمت مناسب و کارآمد هستند و مورد تأیید مجامع عالی دندانپزشکی می‌باشند.
به علاوه ایمپلنت‌های دندانی در مرکز ایمپلنت دکتر بیرنگ در شهر تهران دارای گارانتی و تضمین کیفیت می‌باشد.
شما بیمار عزیز در صورت نیاز به جایگزینی دندان با استفاده از ایمپلنت در شهر تهران و حومه می‌توانید جهت معاینه و گرفتن طرح درمان به مرکز کاشت ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ مراجعه نمائید. ما در این مرکز علاوه بر ارائه خدمات کاشت ایمپلنت به روش سنتی می‌توانیم ایمپلنت را به صورت دیجیتال با تکنیک All onX به شما عزیزان ارائه نمائیم. مزیت این نوع درمان سرعت بالا و کیفیت و دقت آن است و شما می‌توانید در یک جلسه کلیه ایمپلنت‌های مورد نیاز دندان خود را قرار دهید.
همچنین می‌توانید انتخاب آزادی بین برندهای مطرح ایمپلنت از جمله کره‌ای، سوئیسی، آمریکایی، آلمانی و برزیلی داشته باشید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های تماس با ما در ارتباط باشید. دکتر احسان بیرنگ، فوق تخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی