ایمپلنت دندان در ناحیه زیبایی با استفاده از تکنیک ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دندان در ناحیه زیبایی با استفاده از تکنیک ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دندان در ناحیه زیبایی با استفاده از تکنیک ایمپلنت دیجیتال در کمترین زمان و بدون حتی یک روز بی‌دندانی توسط دکتر بیرنگ بهترین متخصص ایمپلنت تهران برای بیمار عزیزی انجام شده است که در این مطلب، توضیحات دقیق مراحل درمان را به شما خواهیم داد.

 

نوبت دهی آنلاین ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ

کیس ایمپلنت دیجیتال که توسط دکتر احسان بیرنگ در مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دیجیتال در تهران انجام شده است، خانمی هستند با مشکل دندان در ناحیه زیبایی و لبخند. دندان دوم در فک بالا به‌محض لبخند زدن کاملا مشخص و نمایان است و به علت پوسیدگی و شکستگی روکش می‌بایست دندان کشیده شود و توسط ایمپلنت جایگزین گردد.

ایمپلنت دندان در ناحیه زیبایی با استفاده از تکنیک ایمپلنت دیجیتال

در تکنیک عادی و سنتی ایمپلنت، حداقل سه الی چهار ماه باید بی‌دندانی تحمل شود تا ایمپلنت کاشته شده در فک بیمار با استخوان فک همبستکی لازم را ایجاد کند و محل جراحی نیز ترمیم شود.

ولی این بیمار عزیز خانم جوانی هستند که به‌هیچ‌عنوان تحمل بی‌دندانی را به دلیل شرایط شغلی و جایگاه اجتماعی نداشتند و بزرگترین دغدغه و ناراحتی ایشان، نگرانی از بی‌دندانی حتی برای یک روز بود.

مزایای ایمپلنت فوری

لذا جهت انجام ایمپلنت فوری به همراه روکش موقت دیجیتال، به مرکز دکتر احسان بیرنگ، دکتر خوب ایمپلنت در شمال تهران مراجعه کردند، پس از معاینه کلینیکی و مشاهده رادیوگرافی و انجام تکنیک‌های اولیه طراحی لبخند برای این بیمار، روکش فوری طراحی و آماده شد.

 

همانطور که شکل پایین ملاحظه می‌فرمایید، روکش فوری آماده شد، سپس طراحی دیجیتال ایمپلنتولوژی و طراحی راهنمای جراحی انجام شد. روکش به همراه راهنمای جراحی آماده و در یک جلسه برای بیمار، درمان دیجیتال ایمپنتولوژی، ایمپلنت فوری به همراه روکش فوری انجام شد.

ایمپلنت فوری به همراه روکش فوری

ایمپلنت دندان در تهران

ایمپلنت دندان در تهران با توجه به تبلیغات گستره مراکز مختلف دندانپزشکی در شهر تهران دارای شرایط پرداختی مختلف، استفاده از نمونه های ایمپلنت متفاوت و کیفیت های مختلفی است .پیشنهاد ما به شما این است که برای انجام کاشت ایمپلنت دندان به روش سنتی یا ایمپلنت دیجیتال پس از یررسی های مختلف و مشاهده نمونه های درمانی و نتایج بلند مدت درمان، سعی کنید به متخصص کاشت دندان در تهران مراجعه نمایید تا بتوانید نسبت به نتایج درمان، رضایت و پاسخگویی کافی را داشته باشید .

تفاوت ایمپلنت دیجیتال با ایمپلنت فوری

همراهان عزیز ایمپلنت دیجیتال، ایمپلنت یک روزه (ایمپلنت فوری) با روکش فوری کاملا با هم متفاوت هستند و دارای مفهوم جداگانه‌ای هستند. خواهش می‌کنیم که التفات نظر بفرمایید که این عناوین با یک دیگر اشتباه گرفته نشوند.

  • ایمپلنت دیجیتال: یعنی اینکه با استفاده و کمک از علم کامپیوتری ما برای شما درمان ایمپلنت بکنیم با حداقل آسیب بافتی و دستکاری بافتی و حداکثر دقت و حداقل زمان؛ اما الزاما روکش فوری در آن قرار ندارد و الزاما ایمپلنت فوری نیست.
  • ایمپلنت فوری (یک روزه): یعنی به‌محض اینکه ما دندان را کشیدیم، همان لحظه فیکسچر (پایه ایمپلنت) را در داخل استخوان فک قرار می‌دهیم و روکش را هم بصورت فوری و موقت برای شما قرار می‌دهیم.

جمع بندی

برای این بیمار عزیز  ایمپلنت یک روزه و با روکش فوری انجام دادیم، یعنی اینکه بلافاصله پس از کشیدن دندان و با استفاده از تکنیک دیجیتال و سرجیکال گاید ایمپلنت را قرار دادیم و روکش فوری اجرا شد و بیمار مرکز ما را با روکش و بدون تحمل یک لحظه بی‌دندانی ترک کرد.
این‌روکش برای غذا جویدن نیست، صرفا جهت لبخند زدن، صحبت کردن، حفظ و افزایش اعتماد‌به‌نفس شما، عدم خالی بودن جای دندان است و کاملا یک جنبه زیبایی دارد تا چند ماه بعد روکش تمام سرامیک را برای شما عزیزان قرار بدهیم و بتوانید از نعمت جویدن روی این دندان هم بهره‌مند شوید.
کلیه خدمات ایمپلنت در مرکز دکتر بیرنگ در قالب درمان‌های دیجیتال ایمپلنتولوژی و تکنیک‌های all on x (ایمپلنت all on 4 و ایمپلنت all on 6) به صورت اقساطی انجام می‌شود. جهت دریافت مشاوره در خصوص ایمپلنت در نواحی زیبایی، می‌توانید با تلفن‌های مرکز یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید و برای اطلاع از شرایط پرداخت قسطی هزینه به «ایمپلنت اقساطی در تهران» رجوع کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی