بازسازی استخوان دهان و فک و ایمپلنت‌گذاری با استفاده از مش تیتانیوم و دندانپزشکی دیجیتال

روند درمانی کاشت دندان به روش ایمپلنت دیجیتال توسط دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

بازسازی استخوان دهان و فک و ایمپلنت‌گذاری با استفاده از مش تیتانیوم و دندانپزشکی دیجیتال یکی از مواردی که بیمارهای مراجعه کننده به مرکز دندانپزشکی دیجیتال دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران از آن شکایت دارند، بی دندانی در نواحی مختلف و عدم توانایی در جویدن غذا و لبخند زیبا است.

واتساپ دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت all on 6

همانطور که در عکس‌ها ملاحظه می‌فرمایید امروز یک کیس بسیار سخت و مشکل بازسازی استخوان دهان و فک و ایمپلنت‌گذاری دیجیتال رو خدمت شما معرفی می‌کنم.

تکنیک دندانپزشکی دیجیتال و ایمپلنت گذاری تمام دهان | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

بیمار خانم جوانی هستند که به علت مشکل مادرزادی دندان‌های دائمی ایشان رویش پیدا نکرده و تعدادی از دندان‌ها را نداشته و یا مابقی در استخوان فک نهفته باقی ماندند و تنها دندان‌های شیری را داشتند. اما با از دست دادن دندان‌های شیری و مشکل سیستمیک استخوان فک ایشان کامل از دست رفته است.

به علت سن بسیار کم ایشان و عدم درخواست ایشان بابت پیوند استخوان از ناحیه لگن مبادرت کردیم با استفاده و کمک گرفتن از تکنیک دندانپزشکی دیجیتال و تکنیک‌های کامپیوتری برای ایشان مش فلزی اختصاصی را طراحی کردیم و با کمک یک کمپانی آلمانی یک مش تیتانیومی برای ایشان با استفاده از دستگاه‌های پرینتری سه بعدی تهیه کردیم.

طراحی سه بعدی مش تیتانیوم توسط دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

بعد از آن طی جراحی اول با استفاده از بیومتریال‌ها و همچنین تکنیک‌های بروز درمان‌های پیوند استخوانی استخوان فک بالا و فک پایین ایشان را تحت درمان پیوند استخوان قرار دادیم و درمان با موفقیت انجام شد.

بازسازی استخوان دهان و فک و ایملنت گذاری با استفاده از مش تیتانیوم و دندانپزشکی دیجیتال | دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

پس از گذشت چندین ماه که استخوان فک کاملاً پیوند خورده و استخوان‌سازی خوبی انجام شد آن مش تیتانیوم را از دهان بیمار خارج کردیم و ایمپلنت‌های سوئیسی را برای بیمار قرار دادیم.

پس از گذشت چندماه که این ایمپلنت‌ها به استخوان فک جوش خوردند برای این خانم جوان دندان‌های تمام سرامیک زیبایی هم قرار دادیم. همون‌طور که مستحضر هستید ایشان در سن ۲۱ سالگی کاملاً به دندان دست پیدا کرده و به لبخند زیبای خودشان برگشتند.

سه سال بعد از ایمپلنت دیجیتال همراه با جراحی فک و پیوند استخوان توسط دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

نکته بسیار جالب و قابل تأمل و احساساتی که از بیمار شنیدیم این بود که آقای دکتر من از سن کودکی تا به امروز لبخند نزدم و امروز بعد از گذشت چندین و چند سال از عمرم اولین روزی هست که لبخند می‌زنم و این اشک شوق را برای ما به دنبال داشت.‌

دکتر بیرنگ از تجربیات خود در مورد ایمپلنت دیجیتال یا کاشت دندان برای بیماران خارج از کشور می گوید:

در نتیجه با استفاده از تکنیک‌های بروز درمان دندانپزشکی، پیوند استخوان، ایمپلنت‌گذاری و روکش‌ها را با استفاده از تکنیک‌های کامپیوتری انجام می‌دهیم و همانطور که مستحضر هستید بیمار از خارج از کشور به ما مراجعه کرد و کشور‌هایی مانند سوئیس، آلمان هند و بلژیک را مراجعه کرده بود.

و در نهایت به مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ مراجعه کرده بود با سفارش یکی از دوستانشان در سوئیس و بعد از انجام درمان موفق می‌بینیم که ایشان بسیار راضی و خرسند هستند.

اکنون در چهارمین سال پس از درمان ایمپلنت‌های خودشون می‌باشند. با استفاده از تکنیک‌های بروز، با دقت نظر بالا، با دانش و استفاده از متریال و تکنیک و مهارت لازم همه درمان‌های ایمپلنت، پیوند استخوان، پیوند بافت نرم، قابل انجام هست در سخت‌ترین حالت. با ما باشید، با درمان‌های بروز دندانپزشکی ایمپلنت، ایمپلنت فوری در تهران در مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ

پست های مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • بسیارزیبا و خوب و نورد افتخار
    بنده هم.متاسفانه لثه های پایینم پیوند استخوان نیازداره
    اما سوای هزینشی دندانپزشکی گفت
    خطر ضربه دیدن ریشه اعصاب هست كه خداي نكرده اسيب ببينه تا اخرعمرت دىد ميكشي از ناحيه صورت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی