کاشت ایمپلنت بیمار عزیز از کردستان با تکنیک Digital All on x

کاشت ایمپلنت دیجیتال بیمار از کردستان در مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ

کاشت ایمپلنت مراجعه کننده عزیز از کردستان با استفاده از تکنیک ایمپلنت دیجیتال در مرکز کاشت ایمپلنت دیکر احسان بیرنگ در تهران

کاشت ایمپلنت دیجیتال بیمار عزیز در کردستان

در این کیس دندان های فک بالا و پایین با استفاده از اسکنر داخل دهانی اسکن شد و اطلاعات لازم جهت انجام طراحی و جانمایی دقیق ایمپلنت ها انجام شد . با تجربه قبلی بیمار در مراکز دیگر دندانپزشکی سعی شد در کمترین زمان لازم کار کاشت ایمپلنت برای بیمار عزیز انجام شود .

اطلاعات کشت ایمپلنت دیجیتال در یک جلسه در تهران توسط دکتر احسان بیرنگ فوق تخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

پس از طراحی و جانمایی دقیق ایمپلنت ها در نرم افزار طراحی، کار پرینت گاید سرجری برای این بیمار عزیز انجام شد و در طی یک جلسه کار کاشت ایمپلنت ها انجام شد . پس از کاشت ایمپلنت ها روکش موقت PMMA  که از نوعی رزین پر مقاومت است بر روی پایه های ایمپلنت قرار داده شد که پس از اینتگریشن نهایی روکش های سرامیکی تحویل این بیمار عزیز داده شد .

توجه داشته باشید کار کاشت ایمپلنت در یک جلسه در تهران و مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ انجام میشود و شرط آن داشتن تراکم استخوانی مناسب در ناحیه کاشت ایمپلنت می باشد .

شما بیمار عزیز در شهر های کردستان،بانه، سقز، دیوان دره،بیجار، مریوان و اورامان میتوانید جهت کاشت ایمپلنت فوری در تهران از طریق مشاوره آنلاین با ما در تماس باشید .ما در این مرکز با آماده سازی شرایط لازم برای حضور در مطب و تنظیم همه موارد مورد نیاز، تجربه خوبی از کاشت ایملنت یک روزه را فراهم خواهیم نمود.

پس از کاشت ایمپلنت تا زمان دریافت روکش نهایی ایمپلنت در کنار شما هستیم و شرایط کلی شمارا پایش خواهیم نمود .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی