ایمپلنت دیجیتال تمام دهان با روکش فوری

ایمپلنت دیجیتال تمام دهان با روکش فوری | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران
مقالات
بدون دیدگاه

سلام روز شما به خیر. امروز می‌خواهم در ارتباط با ایمپلنت دیجیتال تمام دهان همراه با روکش فوری برای شما توضیح دهم؛ سؤال پرسیدید که مگر ما نباید صبر کنیم که ایمپلنت به فک جوش بخورد و بعد روکش را بگذاریم؛ پس این اصطلاح ایمپلنت با روکش فوری چیست؟

 

ببینید دوستان عزیز، امروزه بسیاری از بیماران مخصوصاً بیماران بی‌دندانی کامل، حتی یک روز هم نمی‌توانند بی‌دندان بمانند؛ چه برسد به اینکه ما بگوییم سه یا چهار ماه یا حتی چند ماه بدون دندان باشند؛ پس اگر شرایط سیستمی سالم باشد؛ اگر استخوان شرایط خوبی داشته باشد؛ ما می‌توانیم با استفاده از تکنیک ایمپلنت گذاری دیجیتال در تهران و مهندسی که در کلیپ‌های قبلی برای شما توضیح داده‌ام؛ برای شما عزیزان یک راهنمای کامل جراحی فک همراه با روکش فوری آماده کنیم.

یعنی هم‌زمان با اینکه ما بر روی فک، ایمپلنت قرار می‌دهیم و به‌صورت کامل تمامی فیکسچرها یا پایه‌های ایمپلنت را در داخل فک قرار می‌دهیم. در همان جلسه و در حین جراحی ما روکش فوری تمام دیجیتال را هم طراحی می‌کنیم که البته به صورت مهندسی طراحی‌شده است؛ بعد به این شکل در می‌آید و در داخل دهان بیمار قرار می‌گیرد.

مشاوره دندانپزشکی در تهران،‌دکتر بیرنگ

امروزه با تکنولوژی‌های جدید و به روز که کمپانی‌های ایمپلنت برای ما و شما عزیزان ایجاد کرده‌اند؛ حتی می‌توانید در اکثر مواقع یک روز هم بدون دندان نمانید و تجربه‌ی بی‌دندانی کمتری را داشته باشید.

اما نوع این روکش، روکش متفاوت و از جنس خاصی است و کاملاً به هم متصل است؛ برای اینکه این‌ها یک ثبات یا stability بیشتری داشته باشند و فشار کمتری را به ایمپلنت‌ها وارد بکنند؛ همچنین تحت شرایط خاصی که ایمپلنت‌ها یا جراحی ایمپلنت مناسب باشد؛ ما روکش فوری حتی روکش فوری تمام فک را در یک روز به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

شما بدون اینکه دندان بگذارید خارج نمی‌شوید و با دندان کامل سر جراحی، مطب را ترک می‌کنید؛ با این روکش فوری تمام فک تا چندین ماه حتی یک سال می‌توانید که ادامه‌ی جویدن بدید، صحبت کنید، لبخند بزنید و با اعتمادبه‌نفس، شاد و برقرار باشید و بعد از آن میتوانید مراجعه کنید و ما برای شما روکش‌ها را تبدیل به روکش‌های سرامیکی می‌کنیم؛ شاد و برقرار و پیروز باشید، یا حق.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی