مراجعه بیمار از آلمان برای دریافت خدمات ایمپلنت فوری در تهران

درمان ایمپلنت فوری در تهران برای کاشت ایمپلنت بیمار آلمان در یک روز توسط دکتر بیرنگ

همان‌طور که مستحضر هستید مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ در تهران، تمامی درمان‌های جراحی ایمپلنت، پیوند استخوان، پیوند بافت نرم (لثه) با بروزترین تکنولوژی‌های حال حاضر دنیا را در مرکز کاشت ایمپلنت تهران انجام می‌دهند و قسمت اعظمی از مرکز درمانی ما شامل عزیزانی هستند که در خارج از کشور زندگی می‌کنند.

واتساپ دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت all on 6

لذا همان‌طور که در این کیس ملاحظه می‌فرمایید بیمار عزیزی هست که از کشور آلمان به مرکز ما مراجعه کردند و ایشان ساکن آلمان هستند و زمانیکه به مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ مراجعه کردند، درخواست درمان ایمپلنت را داشتند.

در نتیجه پس از معاینات لازم به علت کمبود وقت ایشان در نتیجه پس از معاینات لازم در همان جلسه به صورت فوری برای ایشان درمان جراحی ایمپلنت، پیوند استخوان و پیوند بافت نرم انجام شد و مقرر گردید که در مراجعه بعدی ایشان درمان روکش انجام گردد.

درمان ایمپلنت بیماران خارج از کشور توسط دکتر اسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران

لذا نکته بسیار مهم برای عزیزان خارج کشور این هست که قبل از مراجعه به کشور عزیزمان ایران و مراجعه به مطب از طریق راه‌های ارتباطی مطب شامل ایمیل، واتس‌اپ، تلگرام یا شماره تماس با مرکز ما در تماس باشند و پس از مشاوره آنلاین و بررسی‌های لازم می‌توانند بعد از مراجعه به کشور بلافاصله درمان این عزیزان انجام گردد.

نکته بسیار مهم این هست که در مشاوره آنلاین ما از لحاظ سلامت سیستمیک بیماران جویا خواهیم شد، مشکل بیمار را خواهیم پرسید و همچنین درمان ایشان را جویا خواهیم شد و با استفاده از دوربین‌های موبایل عکس از ناحیه درمانی برای ما ارسال می‌شود و اگر رادیوگرافی هم دارد برای ما ایمیل خواهد کرد. پس از معاینه و بررسی‌های اولیه طرح درمان به بیماران عزیزمان داده خواهد شد.

مشاوره رایگان با دکتر احسان بیرنگ متخصص کاشت ایمپلنت به روش all on 6

از آنجا که درمان ایمپلنت دیجیتال با استفاده از طراحی سه بعدی و ساخت گاید سرجری می باشد و ترکیبی از اطلاعات CBCT و اطلاعات اسکنرهای داخل دهانی است، می‌توان به فوریت این موارد را در مرکز ایمپلنت دکتر بیرنگ در تهران انجام داد و در یک جلسه کلیه موارد لازم برای درمان را اجرایی نمود.

نوبت دهی آنلاین ایملنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ

از اینرو شما بیمار عزیز در شهر تهران یا هر نقطه از ایران که نیاز به درمان به روش ایمپلنت فوری در تهران یا دیجیتال در شهر تهران دارید می‌توانید با استفاده از تکنیک‌های ALL ON 4 | ALL ON X | ALL ON 6 نسبت به درمان ایمپلنت بدون درد و خونریزی و تنها در یک جلسه اقدام نمایید. جهت اطلاع از قیمت انواع ایمپلنت و شرایط پرداخت می‌توانید به صفحه قیمت گذاری ایمپلنت در سایت مراجعه نمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی