ایمپلنت دندان های فک بالا با پیچیده ترین مشکلات استخوانی

کاشت دندان فک بالا با پیچیده ترین مشکلات استخوانی در مرکز ایمپلنت دکتر بیرنگ

کیسی را می‌خواهیم خدمت شما عزیزان ارائه دهیم، یکی از سخت‌ترین و سنگین‌ترین کیس‌های 1401 مرکز فوق‌تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در شمال تهران بوده است.

 

بیمار آقایی حدوداً 60 ساله با مشکل قرار دادن ایمپلنت به مرکز ما مراجعه کرده‌اند. قبلا به همکاران دندانپزشکی مراجعه کرده‌اند و در معاینات ایشان بیان داشتند به علت اینکه سال‌های متمادی بی‌دندان بوده‌اند در بعضی از نواحی فک بالا و از نوجوانی دندان‌ها را از دست داده‌اند، استخوان فک بسیار نازک شده و اصطلاحا تیغه‌ای شده و امکان ایمپلنت‌گذاری برای ایشان نیست و به همین علت توصیه به استفاده از دست دندان مصنوعی به ایشان کردند.

 کاشت دندان فک بالا با پیچیده ترین مشکلات استخوانی

با مراجعه به مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ و پس از معاینات رادیوگرافی و معاینه داخل دهانی و بررسی‌های لازم به لحاظ شرایط سیستمیک بدن و سلامت بدن بیمار، آقای دکتر به بیمار طرح درمان روکش ثابت مبتنی بر ایمپلنت دندانی را امکان‌پذیر دانستند و پیشنهاد دادند و بیمار بسیار خشنود و خوشحال از این روند شد.

کاشت دندان فک بالا با پیچیده ترین مشکلات استخوانی

به دلیل نقص استخوان فک از لحاظ کمی و کیفی برای ایشان توضیح داده شد که بایستی چندین ماه تحت جراحی پیوند استخوان فک قرار بگیرند و پس از تقویت تراکم استخوانی در ناحیه مورد نظر، کاشت ایمپلنت و بعد از آن روکش برای این بیمار قرار داده شود.

لذا برای بیمار نوبت درمان قرار داده شد و در روز جراحی پس از انجام پیوندهای وسیع استخوان فک، جراحی سینوس و همچنین پیوند لثه در چند نوبت، استخوان فک آماده ایمپلنت‌ها از نوع ایمپلنت سوئیسی آیرس (ires) برای ایشان گذاشته شد و پس از گذشت چند ماه که پیوندهای استخوان و ایمپلنت جوش خوردند برای بیمار روکش‌های تمام سرامیک قرار داده شد.

این بیمار عزیز از هموطنان ایرانی هستند که مقیم کشور آمریکا هستند لذا درخواست بهترین برند را داشتند که پیشنهاد انواع ایمپلنت آمریکایی و ایمپلنت سوئیسی به ایشان داده شد و ایشان ایمپلنت سوئیسی را انتخاب کردند و برای این بیمار عزیز ایمپلنت سوئیسی قرار داده شد.

کاشت دندان فک بالا با پیچیده ترین مشکلات استخوانی برای بیمار از امریکا

یکی از نکات بسیار مهم ایمپلنت سوئیسی آیرس در مرکز دکتر بیرنگ به این صورت است که با قرار دادن یک واحد ایمپلنت سوئیسی و روکش، کمپانی آیرز سوئیس، تمامی فیکسچرهای دکتر بیرنگ را ضمانت و گارانتی مادام‌العمر کرده‌اند.

لذا اگر در هر صورتی یکی از فیکسچرها دچار مشکل شوند بدون هیچ‌ گونه هزینه‌ای، کمپانی برای بیماران عزیز یک عدد فیکسچر رایگان اهدا خواهند کرد و تعویض بی قید و شرط برای ایمپلنت‌ها وجود دارد.

در نتیجه برای این بیمار عزیزمان هم ایمپلنت سوئیسی قرار دادیم و با خیال راحت درمان ایشان را به سرانجام رساندیم و پس از گذشت چند ماه، همانطور که در مصاحبه‌ی ایشان ملاحظه می‌فرمایید و از زبان خودشان دریافت می‌کنید درمان این بیمار با موفقیت تمام انجام شده است.

لذا دوستان و سروران گرامی، جهت درمان ایمپلنت هر چقدر هم که درمان شما پیشرفته و یا غیرممکن به نظر برسد حتما در مرکز دکتر بیرنگ، راه‌حلی برای شما وجود خواهد داشت. جهت اخذ مشاوره و معاینه درمان ایمپلنت می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید و با بهترین طرح درمان، لبخند دوباره ای را تجربه کنید. شاد و برقرار و پیروز باشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی