روند درمانی کاشت ایمپلنت به روش all on 6

بررسی کیس درمانی کاشت ایمپلنت به روش all on 6 | دکتر احسان بیرنگ

دراین نوشتار سعی شده است روند درمانی بیمار مراجعه کننده به مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را مورد بررسی قرار دهیم، ایشان آقایی هستند از بیماران مرکز ما، که ساکن آدلاید استرالیا هستند. طریقه آشنایی این بیمار عزیز از طریق جستجو در گوگل و مطالعه وب سایت مرکز ما بوده است.

در وب سایت مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ، که اطلاعات مرکز و همچنین درمان‌های فوق تخصصی به همراه متد و تکنولوژی‌های به‌روز دنیا یافت می‌شوند را مطالعه کردند و در مقایسه با درمان‌های حال حاضر که در استرالیا وجود داشت با ما تماس گرفته و جویای همان درمان‌ها شدند. در قدم اول کلیه پرسش ها وابهامات این بیمار در خصوص تکنیک های کاشت ایمپلنت پاسخ داده شد .

مشاوره رایگان کاشت ایمپلنت all on ۶ در شمال تهران | دکتر احسان بیرنگ

نکته قابل توجه این است که مرکز ما برای بیماران خارج از کشور زمینه مشاوره آنلاین توسط مشاور مطب، همچنین مشاوره آنلاین با دکتر بیرنگ را فراهم کرده ایم به طوریکه بیماران خارج از کشور با ارسال عکس های لازم و توضیح شرایط موجود خود به خوبی می توانند برای روند درمانی خود تصمیم بگیرند و با اطمینان کامل به مرکز ما مراجعه نمایند.

عکس فوتوگرافی از داخل دهان از طریق تلفن های همراه برای مرکز ما فرستاده می‌شود و اگر رادیوگرافی نیز داشته باشند ارسال می‌شود و پس از معاینه و مشاوره، دکتر بیرنگ برای این عزیزان وقت مشاوره و چت آنلاین را در نظر می‌گیرند.
برای بیمار فوق بعد از تعیین طرح درمان، وقت دلخواه ایشان برای مراجعه به مطب تنظیم گردید همچنین برنامه‌ریزی مراجعه به ایران که شامل تاریخ ورود و تاریخ برگشت است از بیمار پرسیده شد و بر اساس درمان مورد نیاز ایشان از درمان های All on 6 تمام دهان با روکش فول فوری گرفته تا درمان های ایمپلنت و زیبایی برای ایشان تعیین وقت گردید.

تعیین حدود هزینه ها انجام شد و بعد از آن تمامی وسایل و متریال‌های مورد نیاز برای این عزیز تهیه گردید و طبق وقت دلخواه ایشان برای درمان در کوتاه ترین زمان ممکن برنامه ریزی شد.

مشاوره رایگان کاشت دندان | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت

در اولین ساعات حضور این بیمار جراحی‌های لازم صورت گرفت و با توجه به اینکه قبلاً سابقه‌ی جراحی در استرالیا را داشتند بعد از درمان از وی نظرخواهی و نظر سنجی شد که کاملاً مشهود بود که ایشان از درمان مرکز ما کاملاً راضی بودند.

چه به لحاظ تعیین وقت دلخواه و سرویس دهی به موقع و درمان و چه سطح کیفی درمان، همچنین با ایمپلنت‌های به روز دنیا برای این بیمار عزیز درمان انجام شد و بعد از انجام و تکمیل درمان ایشان به خارج از کشور بازگشتند.

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید ما برای بیماران خارج از کشور با تکنولوژی روز دنیا و با هزینه‌های بسیار مقرون به صرفه درمان‌های بسیار جدیدی را ارائه می‌دهیم، حتی تکنولوژی های جدیدی که ساخته و نوآوری شده توسط آقای دکتر احسان بیرنگ در مرکز خود ایشان می‌باشد.

استفاده از جدیدتر ین سیستمهای کاشت ایمپلنت

بررسی عملیاتی درمان بیمار برای کاشت دندان

در ادامه به مبحث علمی درمان این بیمار عزیزمان که از استرالیا تشریف آوردند می‌پردازیم بعد از معاینه و مشاوره آنلاین در واتساپ و تشریف فرمایی بیمار به ایران به مطب ما مراجعه کردند و به علت اینکه ما از قبل تعیین طرح درمان ایشان را انجام داده بودیم ایمپلنت‌های سوئیسی که مورد نظر بیمار بود را برای ایشان تهیه و خریداری کردیم و متریال و مواد لازم برای پیوند استخوانی نیز تهیه شد.

کاشت ایمپلنت به روش all on 6 | دکتر احسان بیرنگ

در یک جلسه تمامی نواحی دارای مشکل ایشان که دندان‌های غیر قابل نگهداری بودن را در یک جلسه خارج کردیم و ناحیه‌ی دندان خارج شده را ضدعفونی کرده و مبادرت به انجام ایمپلنت فوری کردیم.

یعنی اینکه در یک جلسه بلافاصله بعد از خارج سازی ریشه دندان غیرقابل نگهداری، ایمپلنت را قرار دادیم و بلافاصله بعد از پایان این عمل پیوند استخوان اطراف ایمپلنت نیز انجام شد.

به علت اینکه ایمپلنت های ایشان از جنس ایمپلنت سوئیسی بود که از برندهای مطرح دنیا می‌باشد و همچنین به علت اینکه استخوان ایشان، استخوان خوب و با کیفیت مطلوب بود به بستن پیچ هیلینگ مبادرت کردیم.

در نتیجه جراحی تمام فک ایشان را به صورت درمان ایمپلنت فوری به همراه پیوند استخوان انجام دادیم.

در بسیاری از نواحی با استفاده از تکنیک بدون برش بافتی درمان را انجام دادیم. بعد از گذشت ده روز بخیه‌های سایر نواحی که ایمپلنت زده بودیم را خارج کردیم و بعد از آن بیمار به کشور استرالیا برگشتند.

دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران از توانایی و کاشت ایمپلنت فوری و دیجیتال می‌گوید:

ما می توانیم بیماران عزیزی که از خارج از کشور تشریف می‌آورند را در یک جلسه درمان‌های لازمه جراحی را تماما انجام بدهیم و به صورت ایمپلنت فوری یا ایمپلنت گذاری دیجیتال یا حتی تکنیک All on 6 برای بیماران عزیز انجام دهیم.

برای مشاوره در حوزه کاشت دندان به روش دیجیتال و ایمپلنت all on 6، بدون درد و خونریزی وسریع ترین زمان ممکن در مرکز ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ، می توانید از طریق لینک تماس با ما اقدام نمایید.

نوبت دهی آنلاین ایملنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی