کیس درمانی کاشت کامل دندان به روش ایمپلنت دیجیتال

بررسی کیس ایمپلنت تمام دهان سوئیسی به روش ایمپلنت دیجیتال توسط دکتر احسان بیرنگ

وقت همه ی شما مراجعه کننده های عزیز مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دیجیتال دکتر بیرنگ بخیر. در این مقاله کیس ایمپلنت تمام دهان را برای شما تشریح می کنیم این بیمار خانمی هستند از شهر تهران که نزدیک به 6 سال بی دندانی را تجربه کردند و درمان های متعددی را در مراکز مختلف پیگیری نمودند که متاسفانه نتیجه بخش نبوده است و در نهایت منجر به از دست رفتن دندان های ایشان شده و تعدادی دندان با روکش های نازیبا که مورد تایید بیمار نبوده است دریافت نمودند.

 

لذا جهت کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال به مرکز ما مراجعه کردند. درجلسه معاینه، تشخیص و طرح درمان به این نتیجه رسیدیم که برای این بیمار ایمپلنت های سوییسی از برند آیرس سوییس استفاده نماییم و بعد از گذشت زمان، در طی یک جلسه روکش های سرامیکی تمام فک را برای ایشان قراردهیم.

 

ایمپلنت های سوئیسی به علت کیفیت و استفاده از تکنولوژی های روز دارای محبوبیت زیادی هستند که ایمپلنت IRES نیز متعلق به سوئیس است. این برند دارای تجربه ۳۰ ساله در صنعت دندان پزشکی می باشد.

کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال

قیمت ایمپلنت IRES

به نقل از دکتر احسان بیرنگ بهترین متخصص ایمپلنت تهران:

با توجه به شرایط اقتصادی کشور ما قطعا هزینه این درمان دارای اهمیت بسیار زیادی است. قیمت ایمپلنت به موارد بسیار زیادی بستگی دارد که یکی از این موارد برند انتخاب شده توسط بیمار می باشد به همین علت در این بخش به بررسی قیمت ایمپلنت IRES می پردازیم. برای آنکه تصور بهتری از قیمت این برند داشته باشید قصد داریم به صورت کلی آن را با کشور های سازند ایمپلنت مقایسه کنیم. ایمپلنت IRES نسبت به برند هایی مثل ایمپلنت آمریکایی دارای قیمت پایین تری است ولی نسبت به برندهای اروپایی و کره ای قیمت بالاتری دارد.

برای کسب اطلاع از هزینه ایمپلنت اقساطی در تهران، مقاله مرتبط را بخوانید.

ایمپلنت آیرس سوئیسی

همچنین این بیمار قبلاً در یک مرکز ایمپلنت، تحت جراحی ایمپلنت در فک پایین قرار گرفته بودند که متأسفانه ایمپلنت به فضای استخوانی فک پایین رفته وایمپلنت خارج نشده بود. طرح درمان خارج سازی ایمپلنت برای بیمار قرار داده شد، اما با توجه به عوارض احتمالی آن، بیمار تصمیم گرفت که ایمپلنت را خارج نکند و ما در کنار آن یک ایمپلنت قرار بدیم.

در نتیجه برای این بیمار عزیز در فک بالا به صورت تمام فک، ایمپلنت آیرس قرار دادیم و فک پایین 6 واحد در نواحی خلفی ایمپلنت قرار داده شد (ایمپلنت all on 6) و بعد از گذشت زمان لازم، درمان روی روکش را توسط متخصص پروتزهای دندانی انجام دادیم.

کیس درمانی کاشت دندان کامل به روش ایمپلنت دیجیتال

نکته ی حائز اهمیت برای این بیمار این است که یک سینوس به علت ابتلای ایشان به عفونت مزمن و حاد سینوس با مشورت متخصص گوش و حلق و بینی کنترل اندیکاسیون درمان سینوس لیفتینگ داشتند. در نتیجه نمی توانستیم عمل جراحی سینوس لیفت استفاده نماییم . با استفاده از تکنیک ایمپلنت های تیلت برای ایشان در نواحی خلفی ایمپلنت با زاویه ی تیلتل و مناسب نسبت به ایمپلنت قدامی قرار داده شد و بعد از آن پس از گذشت زمان کمتر از 3 ماه، روکش های سرامیک تمام دهان قرارداده شد.

نوبت دهی آنلاین ایملنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ

همچنین در فک پایین هم ایمپلنت خلفی از طریق تکینک بای پس ایمپلنت نهفته در فک قرار داده شد و همونطور که ملاحظه می فرمایید بیمار با استفاده از تکنیک ایمپلنت دیجیتال، ایمپلنت گذاری شد وروکش های سرامیکی زیبا برای ایشان قرار داده شد. توصیه می شود جهت درمان های ایمپلنت حتماً به مراکز تخصصی و متخصص ایمپلنت های دندانی مراجعه کنید و پس از مشاوره و معاینه و بررسی های لازم در خصوص کاشت ایمپلنت ،طرح درمان دقیق و مناسب را برای کاشت ایمپلنت استفاده نمایید .

ما در مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ در شمال تهران، آماده ارائه خدمات  کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال ALL ON X  با پیشرقته ترین امکانات روز دنیا به صورت تک جلسه هستیم. شما می‌توانید از تنوع برندهای مطرح ایمپلنت در این مرکز استفاده نمایید و لبخند زیبایی را مجددا تجربه کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی