ایمپلنت فوری دندان جلو با استفاده از کاشت فوری دندان درتهران

ایمپلنت فوری دندان جلو با استفاده از کاشت دندان فوری در تهران

ایمپلنت فوری دندان جلو، یا همان ایمپلنت فوری دندان قدامی، یکی از موارد درمانی و اورژانسی کاشت ایمپلنت است و به دلیل اینکه کاشت ایمپلنت به روش سنتی با جراحی، بخیه و خونریزی همراه است و دندان‌های جلو به لحاظ تأثیر آن در نمایش لبخند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، بنابراین یکی از محاسن کاشت دندان به روش ایمپلنت فوری در تهران، سرعت استفاده آن جهت جایگزینی دندان‌های جلو می باشد.
پس اگر شما بیمار عزیز در ناحیه دندان‌های جلو دچار بی‌دندانی هستید می‌توانید در یک جلسه دندان های جلوی خود را با ایمپلنت فوری جایگزین نمائید.

 

کاشت ایمپلنت یک روزه در تهران | دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت فوری

طول عمر ایمپلنت فوری چقدر است؟

ماهیت ایمپلنت فوری و ایمپلنت سنتی در کل یکسان است و در صورت رسیدگی مناسب بیماران به لحاظ بهداشتی می‌توان ایمپلنت را تا آخر عمر استفاده نمود، برعکس بریج‌های دندانی به دلیل تحلیل استخوان فک و از بین رفتن دندان‌های کناری بعد از چند سال نیاز به بازسازی و یا تعویض دارند. بنابراین ایمپلنت فوری را می‌توان تا آخر عمر استفاده نمود.

نوبت دهی آنلاین ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ

کاشت ایمپلنت دندان جلو، به روش ایمپلنت دیجیتال

بی‌دندانی در ناحیه دندان‌های جلویی یا قدامی بیشتر در افرادی ایجاد می‌شود که در اثر تروماهایی مثل تصادف، ضربه‌های ناگهانی یا در ورزش دچار حادثه می‌شوند و دندان‌های جلویی آنها از دست می‌رود.

همچنین در بسیاری دیگر دندان‌های جلویی در اثر پوسیدگی، عفونت و خلف ریشه‌های دندانی از دست می‌روند و یا مجبور به کشیدن آن‌ها هستیم، فقدان دندان‌های جلویی در شرایطی که لبخند هر فرد را هم تحت الشعاع قرار می‌دهد بسیار ناخوشایند و بعضاً غیرقابل تحمل است.
بنابراین اهمیت کاشت دندان در ناحیه جلویی بسیار بیشتر از دیگر نواحی خواهد بود. خیلی از افراد از جراحی و درد ناشی از کاشتن ایمپلنت در ناحیه دندان‌های جلویی خود ترس دارند.
ما در مرکز ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ، فوق تخصص ایمپلنت دندان در شمال تهران، این نیاز را برای شما برطرف کرده‌ایم و می‌توانیم کاشت ایمپلنت در ناحیه قدامی را در یک جلسه بدون درد و جراحی انجام دهیم.
بنابراین پس از پایان درمان و خروج از مطب، شما با لبخندی مشابه روز اول مطب ما را ترک خواهید کرد.

کاشت ایمپلنت دندان جلویی به روش ایمپلنت دیجیتال

چه افرادی کاندید کاشت ایمپلنت در ناحیه قدامی هستند؟

1- بیمارانی که در اثر ضربه دندان خود را به کل از دست داده‌اند.
2- افرادی که دندان‌های آن‌ها در اثر پوسیدگی دچار سیاهی کامل و ضعف در ریشه است.
3- افرادی که در حادثه تصادف یا حوادث دیگر دچار حادثه در ناحیه فک بالا و شکستگی شده باشند.

در چه مواردی در کاشت ایمپلنت دندان جلویی نیاز به جراحی است؟

در شرایطی که ناحیه کاشت ایمپلنت جلویی دارای تراکم استخوانی مناسب جهت درگیر شدن پایه‌های ایمپلنت داخل فک را نداشته باشد، قطعاً ناحیه مورد نظر نیاز به جراحی فک و پیوند استخوان دارد و این فرآیند باید توسط جراح انجام شود.

کاشت انواع ایمپلنت در شمال تهران | دکتر احسان بیرنگ

تهیه برنامه زمان بندی جهت کاشت ایمپلنت دندان جلو

از آنجائیکه هدف ما کاشت ایمپلنت در یک جلسه به روش دیجیتال می‌باشد، در معاینه اول پزشک دستور گرفتن عکس CBCT را برای بیمار صادر می‌کند و بیمار این عکس را در اختیار دندانپزشک قرار می‌دهد، پس از آن اطلاعات داخل دهانی با استفاده از اسکنر داخل دهانی استخراج می‌گردد و در ادامه طراحی و آماده سازی موارد مورد نیاز از طرف ما انجام می‌شود، در جلسه درمانی بیمار با حضور در مطب طی یک جلسه کلیه خدمات را تا قرار دادن روکش موقت دریافت خواهد کرد.
توجه داشته باشید که در صورت تحلیل استخوان در ناحیه دندان‌های قدامی حتما باید قبل از کاشت ایمپلنت تقویت ناحیه کاشت توسط جراح صورت گیرد. استفاده از تکنیک دیجیتال در کاشت دندان جلویی، سرعت و دقت درمان را بسیار افزایش می‌دهد و مدت زمان درمان را نیز کاهش خواهد داد.

جمع بندی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیجیتال، فرآیندهای درمانی در حوزه دندانپزشکی رشد زیادی داشته است. شما جهت کاشت ایمپلنت در هر بخش از دهان خود در صورتیکه دارای قدرت استخوان در ناحیه کاشت ایمپلنت باشید می‌توانید در کوتاه ترین زمان ممکن این درمان را با کمترین درد و خونریزی انجام دهید.
جهت اطلاع از قیمتا و انواع برندهای ایمپلنت مانند ایمپلنت امریکایی می‌‌توانید به صفحه قیمت ایمپلنت مراجعه نمائید. مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ، آنچه شما آرزو دارید ما در عمل به شما تقدیم خواهیم کرد، لبخندتان مانا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی