کاشت 12 واحد ایمپلنت کره ای برای بیمار از ارومیه

کاشت 12 واحد ایمپلنت کره ای برای بیمار از آذربایجان غربی

کاشت 12 واحد ایمپلنت کره ای به همراه روکش سرامیکی برای بیمار عزیز از آذربایجان غربی (ارومیه) در مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ، با تکنیک ایمپلنت دیجتال انجام شد.
امروزه ایمپلنت دندانی یکی از مدرنترین و بهترین راه های جایگزینی بی دندانی است که با تکنولوژی های روز دنیا این درمان در ایران با کیفیت بالا در حال اجرا است. کیسی که در حال مطالعه آن هستید، بیماری هستند که از آذربایجان غربی به مرکز ما مراجعه کردند که از طرف یکی از همکاران محترم دندانپزشک به ما ارجاع داده شدند.

 

این مراجعه کننده عزیز قبل از حضور در مطب، اینستاگرام ما و روند های درمانی را مشاهده کردند و شرایط درمانی و مشاوره آنلاین را از ما دریافت کردند، بدین صورت که رادیوگرافی‌های قبل از درمان را برای مرکز ما ارسال کردند؛ پس از مشاهده و بررسی دکتر بیرنگ و مشاوره رایگان آنلاین بیمار جهت انجام درمان، نوبت گرفتند، و کل برنامه درمانی با هماهنگی این بیمار عزیز تنظیم شد.

بیمار از استان آذربایجان غربی به مرکز ما مراجعه کردند وبا توجه به بررسی های قبلی و هماهنگی های صورت گرفته، جراحی 12 واحد ایمپلنت همزمان در یک روز برای این کیس درمانی انجام شد. همچنین پیوند استخوان کامل و پیوند سینوس و پیوند لثه نیز در طی همین جلسه انجام شد. به دلیل اینکه این بیمار از شهری دیگر به مرکز ما مراجعه نمودند و مسافر بودند، با این روش تمام جراحی ها در یک جلسه برای بیمار عزیزمون انجام شد.

پس از گذشت زمان لازم و جوش خوردن ایمپلنت ها و پیوند استخوان ها و پیوند بافت نرم، بیمارجهت معاینه و انجام قالب گیری برای روکش ها مراجعه نمودند و پس از آن روکش های تمام سرامیک برای ایشان انجام شد.

نوبت دهی آنلاین ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ

لذا توصیه می گردد برای بیماران عزیز و مراجعه کنندگان محترمی که از شهرستان ها یا خارج از کشور قصد انجام درمان ایمپلنت را دارند، جهت کاهش تعداد جلسات درمانی و افزایش سرعت خدمات رسانی هرچه بهتر به این عزیزان به اینستاگرام یا سایت ما به آدرس www.drbirang.com یا اینستاگرام drbirang مراجعه بفرمایند و پس از آن درخواست مشاوره رایگان یا آنلاین ارسال کنند و بعد از مراحل انجام شده از طرف پرسنل مسئول پذیرش مطب، وقت مشاوره آنلاین تنظیم شده و بعد از مشاوره برنامه زمان بندی درمان اعلام می‌گردد.
بدین صورت با افزایش سرعت خدمات رسانی و کاهش تعداد جلسات در خدمت بیماران عزیز خواهیم بود.

در مرکز فوق تخصصی دکتر احسان بیرنک ، کلیه خدمات کاشت ایمپلنت و جراحی و پیوند استخوان و لثه با استفاده از جدیدترین تکنیک های روز ایمپلنت دیجیتال انجام می گیرد و شما می توانید در کمترین زمان و بیشترین تعداد کاشت ایمپلنت در یک روز ، نواحی بی دندانی را درمان کنید پس با ما در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات تازه
خدمات تخصصی